Medyum Atakan’ı Araştırmadan Görüşmeyin

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda işlerimin ters gitmesi ve özel hayatımın bozulması nedeniyle medyuma gitmeye karar verdim. Tabi bu konuda çok bilgim yoktu. Biraz utandığım için de başkalarına bu konudan ve arayışımdan hiç bahsetmedim. Doğrudan kendi başıma internet sitelerine bakarak çözüm bulmaya ve aradığım gibi bir medyumla tanışmaya karar verdim. Sonuç ne yazık ki hiç beklediğim gibi olmadı aksine hüsran oldu diyebilirim. Çünkü medyum Atakan diye biriyle tanıştım ki sanırım bu adamın ben de dahil olmak üzere hiç kimseye bir faydası dokunmamış.

Gitmeyin Vaktiniz Size Kalsın

Bu kişiye gitmeyin derim arkadaşlar çünkü vaktinize yazık. Zaten para da ödüyorsunuz ki o da boş yere verilmiş oluyor. Doğal olarak aslında hem para, hem de zaman kaybetmiş oluyorsunuz. Bir de tabi ki bu kişi yüzünden kendinizi kandırılmış gibi hissetmeniz de cabası oluyor. Problemlerimle ilgili en ufak bir hizmet aldığımı söyleyemem. Bana bir sürü dua verdi bunları oku dedi. Evine koy dedi. Saçma sapan şeyler söyledi. Dediklerini inanmasam da yaptım ama tabi ki herhangi bir değişiklik olmadı.

Sorunlarınızı Çözmüyor

Bu kişi medyum hizmeti filan vermiyor arkadaşlar. Bildiğini zor durumdaki kişilerin üzerinden para kazanmak için kendisine medyum süsü vermiş ve beni gibi saf insanları kandırarak hayatını sürdürüyor. Yani sadece görüntü olarak medyummuş gibi bir hava katmış kendisine o kadar, gerisi tamamen fasa fiso.

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]