Olcay hoca ile çalışıyoruz aşk vefki

Arkadaslar bende olcay hoca ile çalışıyorum vefki tasimaya başlayalı 7 8.gunume giricem daha bugün iletisime gectik kiz arkadasim ile beni engellemisti ve geri açtı konuştuk sonra da geri engelledi ama pozitif enerji tutuyorum icimde. İnşallah olur

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

iklil
Bu makale iklil tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1050 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
19 Hayır

“Olcay hoca ile çalışıyoruz aşk vefki” için 9 yorum var.

 1. Eşim evi terk edince geri dönmesi için etkili bir büyü arıyordum ki Medyum Dolunay ile karşılaştım. Papaz büyüsü yaparak tam 21 günde kocam geri döndü ve şu an sanki yeni tanışmış gibi aşkla dolu günler geçiriyoruz.

 2. Girdiğim işlerden hemen çıkıyordum. Elimi attığım her şey kuruyor gibiydi. Yıldızım çok düşük olduğundan kişiye özel havas yaptırarak bu sıkıntılardan kurtulup düzenli bir işe girdim. Her şey daha güzel oldu, teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Aşırı derecede nazara gelen biriyim. Her işim aksi gider veya yolunda giden işlerim bozulur. Kişiye özel havas işlemi ve elbette Medyum Dolunay sayesinde bir anda kısmetlerim arttı. Artık nazardan da korkmadan yaşıyorum.

 4. Karşılıksız aşktan eriyip küle döndüm. Karşılık alamadıkça da mutsuzluğum arttı. Sevdiğine kavuşmak için vefk yapan Medyum Dolunay bu karşılıksız aşkı artık mutlu bir yuvaya çevirdi. Sevdiğim kadınla mutluysam bunu ona borçluyum.

 5. İşsiz güçsüz biriyle tanışıp evden kaçan kızımı geri getirmek için denemediğim şey kalmadı ama başarılı olamadım. Eğer Medyum Dolunay olmasa belki de kızıma kavuşamayacaktım. Papaz büyüsü yaptırıp kızımıza kavuştuk, benzer sorunları olanlara öneririm.

 6. Oğlum bir hayat kadınının peşine takılıp gül gibi yuvasını bozunca soluğu hemen Medyum Dolunay ile görüşmekte aldım. Onu döndürmek ve o kadından uzaklaştırmak için ayırma büyüsü yaptı. Sayesinde oğlum yuvasına, çocuklarına kavuştu.

 7. Oğlundan boşanmam için elinden geleni yapan kayınvalidem yüzünden depresyon geçiriyordum. Çare bulamadığım bu durum için Medyum Dolunay ile görüşüp kayınvalidemi uzaklaştıran Papaz Büyüsü yaptırdım. Nihayet yakamızdan düştü.

 8. 3 yıldır süren mutlu evliliğimi Medyum Dolunay ile görüşmeme borçluyum. Eşime önceden yapılmış olan bir büyü yüzünden ayrılmıştık ve onun sayesinde bu büyüyü bozmayı başardık. Artık yuvamda sadece mutluluk ve sevgi var.

 9. Ben Konya’da yaşayan bir öğretmenim. Benimle aynı okulda görev yapan bir kızla birbirimize gönlümüzü kaptırdık. Bir kaç ay çıktıktan sonra, hem öğretmen olmamız, hem de küçük bir yerde yaşamamızdan dolayı, rahat rahat görüşebilmek için kendi aramızda bir söz yaptık ve durumu ailelerimize açtık. Benim ailem başta bu oldubittiden rahatsız olsalar da, benim kararlılığım karşısında çaresiz tamam dediler. Ben de sevgilime haber verdim ve ailesine söylemesini, istemeye geleceğimizi, hazırlıklara başlamalarını söyledim. Sevgilim çok sevindi. İsteme günü gelip çattığında ikimiz de çok heyecanlıydık. Bu arada söylemeyi unuttum, biz Dersimliyiz, yani Aleviyiz. Sevgilimin ailesi ise Konya’nın yerlilerinden, babası 2 kere hacca gitmiş. Yine de bizim gözümüzde bunların hiç bir anlamı yoktu.

  İsteme akşamı gelip çattığında heyecandan ölecektik. Aileler tanıştı, havadan sudan konuşurken söz memleketlere geldi ve birden iki aile arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Buz gibi bir ortamda kimsenin ağzını bıçak açmazken büyük amcam zar zor kızı istedi, karşı taraf da soğuk bir şekilde “düşünelim” dediler ve adeta kovulur gibi evden çıktık. Herkes şok olmuştu. Gece sevgilimle konuştuk, evlerinde kıyamet kopmuş, babası kesinlikle evlenmemize izin vermiyormuş, evlatlıktan reddetmekle tehdit etmiş. Daha da kötüsü, akrabaları olan bir çocukla hemen başgöz edip evlendirmek için harekete geçmişler. Benim de dünyam yıkılmıştı. Sevgilim kaçmak istemiyor, ailesinin rızasını mutlaka almak istiyordu. “Ben bu evden babamın kolunda kırmızı kuşakla çıkacağım.” diyor başka bir şey demiyordu. Ne yapacağız derken, sevgilim bu işlerden anlayan bir komşularından bir medyum ismi duyduğunu söyledi. Ben inanmasam da, ısrarlarına ve ağlamalarına dayanamayarak hocayı aradım. Medyum Olcay Hoca beni dinledi ve aileleri ikna etmek için işlem yapacağını, ancak sevgilimin de benim de onun her söylediğini yapmamız gerektiğini anlattı. Kabul ettik ve hoca çalışmalara başladı. Herhalde üzerinden 20 gün kadar geçmişti, sevgilim heyecanla aradı. Akşam evde otururlarken babası birden sevgilime dönmüş ve beni sevip sevmediğini sormuş. Sevgilim “evet” deyince de, “sevenlerin arasına girilmez” deyip evlenmemize izin vermiş. Yaşadığımız sevinci tahmin edemezsiniz. Şu an nişanlıyız. Yakın zamanda düğünümüz var. Bu mutluluğumuzu Medyum Olcay hocaya borçluyuz.Telefon Numarası 0532 367 13 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.