Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM

herkes gibi benimde kendimce büyük bir sıkıntım vardı.Dört yılımı verdiğim ilişkide herşeyin yalan üzerine kurulu olduğunu öğrendim ve o günden sonra hayatım allak bullak oldu.

Birlikte olduğum kişi ile aynı iş yerinde bulunuyorduk,konum olarak iyi bir yerdeydim ama sevgiye aşka açıkçası açtım bana yaklaşmasıyla beraber beni gerçekten düşündüğünü sevdiğini sanarak kendimi kaptırdım, benim sırtımdan geçindi beni kullandı benimle beraber konumu yükseldi cebi para gördü farklı bir insan oldu ben ona bu yardımları yaparken karşılık beklemedim sadece ve sadece sevgimin gereği olarak bunları yaptım.

bu şekilde geçen dört senenin ardından benden soğumaya başladığını hissettim farklı şeyler olduğunu hissediyordum ama adını bir türlü koyamıyordum,iş yerinde kulağıma bazı şeyler gelmeye başladı dedikodudur dedim aldırış etmedim geçen zaman içinde bizim ilişkimiz git gide soğumaya başladı davranışları bana karşı değişti.

Meğer bana işe aldırdığı kızlardan biriyle ilişkisi varmış önce bunu inkar etti ben üzerine gidince bunu kabul etti.Kendisinin bir suçu olmadığını söyledi, bana ağıza alınmayacak laflar söyledi hakaretler etti, sen kimsin ki seninle olacağım , sen kendine bir baksana öncelikle seninle işim bitti kullandıysam kullandım iki iyilik yaptın diye ömür boyu sanamı katklanacaktım tarzında hakaretler etti, benim iş yerimde adımı çıkardılar yersiz iftiralar attılar, herkesin önünde aşk yaşamaya başladılar.

Beni deli-psikopat olarak lanse ettiler hem ihanete uğradım hem haksız yere suçlandım hem bunca sene aldatıldım bunu hazmedemedim psikolojim gerçekten bozuldu kendimi işe güce veremez oldum sonunda iş yerinden arkama bakmadan istifa ettim ve işten ayrıldım. Görmemek adına katlanabilmek adına kaçtım, hem işimden oldum hem sevdiğim adamdan oldum kendi ailemin çevremin gözünde rezil oldum. bunlardan intikam almam lazım gerek diye büyücülerin peşine düştüm.

Kimi üç gün dedi kimi beş gün dedi kimi olana kadar bu yolda beraberiz dedi amaç hep para olmuş parayı aldılar bir daha ofislerinde bulamadım telefonlarıma çıkmadılar parayı aldıkça daha fazla para istediler bu işlerin böyle olduğunu anladım ama çıkar yolum kalmamıştı artık hayata tutunabilmem için tek çıkar yol bana bu gözüküyordu.Detaylara girmek istemiyorum.

Medyum Olcay adını her yerde görmüştüm ama nedense onunla çalışma yapmamıştım bana herkes farklı vaadler veriyordu olcay beyle konuştum ama vefk yaptırmak istemedim süresi çok uzundu o kadar beklemeye vaktim zamanım yoktu ya da ruhum bunu kaldırmıyordu. internette araştırma yaparken medyum olcayın papaz büyüsü hakkında yorumlar okudum.

Diğer sitelerde ve bu sitelerde yazılanlarında yalan olduğunu düşünmüştüm başta ancak dediğim gibi başka çarem yoktu o kadar yıprandım ki denemek zorunda hissettim kendimi, işlemi yaptırdım 21 günlük bir uygulama bana verildi uygulmasını yaptım ve dediği zamanda etkisini görmeye başladım.

Tekrar işime gücüme döndüm içimde ki acı bitti özet olarak adam o kızdan ayrıldı, şimdi o benim peşimde koşuyor artık ben onu kullanıyorum benim ona karşı bir sevgim kalmadı ancak nefretimi kusuyorum benden çalınan yılların intikamını alıyorum.

Bir çok kişi mağdur oluyor çözüm arıyor bu sıkıntıları çeken bilir insanların neler hissettiğini, benim kimse duyar eder diye korkum yok kimseden çekincem yok arkadaşlar telefon numaram 0545 864 66 94 tür. Medyum olcay beyi sonuna kadar tavsiye ederim, papaz büyüsünü şiddetle öneriyorum. Bana numaramdan ulaşabilirsiniz bilgi almak istiyorsanız müsait oldukça bilgi vereceğim, ben derdime çözüm buldum sizlerinde çözüm bulmanızı dilerim.

Bir önceki yazımız olan Medyum DOlunay kaşık büyüsü kesin tutuyor başlıklı makalemizde Medyum dolunay, medyum dolunay referans. ve medyum dolunay yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

  • medyum olcay 21 günlük uygulama
  • medyumdan sonuç alanlar
  • 7 yil birlikte oldugum sevgilimin ihanetine ugradim
  • Allahım cok acil arasın beni duvası
  • en iyi papaz
  • ihanete ugradim kisinin gelip yalvarmasi icin dua
  • Sevdigim hep beni ôzlesin duvası
  • sevidigın düsünsün dua baglama
Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Serap hanimi bende aradim gercekten duzgun bir insan olcay hocadan sonra umut.isigi olan ikinci insan bana gercekten soyledkleri rahatlatti..islemlerm ve uygulamalarim bitti kisiye ozel yapiyoruz..mail bekliyorum olcay beyden bekleme surecndeyim

Answers Answered By: elif [ Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Neden kimseden ses cikmiyo yapanlar sonuc alamadimi

Answers Answered By: ruuyaa [ Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Olcay beyin numarasi ve serap hanımın numarasi var mı acaba nasıl ulaşabilirim

Answers Answered By: Fatma [ Grey Star Level]
avatar
Answer #4

Aynen net sonuç henüz almadım almadım ama değişmeler war ,odunda bile etilesim oluyor :)))

Answers Answered By: Hale [ Grey Star Level]
avatar
Answer #5

Bakalım onaylı moderator olcayin yandaşı değilmi. Yandaşı ise bu siteyi kendisini de heryerde görecek olcayin yandaşları.

Answers Answered By: rahmi [ Grey Star Level]
avatar
Answer #6

Arkadaslar bende Olcay hoca ile çalışma başlattım kargo geldi ama daha dualara başlamadık mütevazı bir insan
ALLAHIN İzni ile olumlu sonuç almayı bekliyorum bağlama vefki başlattık sizde dua edin İnşaAllah olumlu olur ve kız arkadaşım geri gelir

Answers Answered By: Yanıksevdalı [ Grey Star Level]
avatar
Answer #7

Arkadaşlar merhaba bende Olcay beye vefk yaptırdım 7.günümdeyim bu vefk sıradında kişiyle iletişime geçmeyin diye bi kural yok biri öyle yaZmış doğru mu?

Answers Answered By: Mutsuzz [ Grey Star Level]
avatar
Answer #8

Benim sanalda tanıştığım bir çocuk vardı benimle ilgiliydi buluşmak istiyodu ortak arkadaşlar var ama biz hiç yan yana gelemedik ben aşk vefki yaptırdım olcay hocaya tutar mı 🙁

Answers Answered By: Irmak [ Grey Star Level]
avatar
Answer #9

arkadaslar nasil ulasabilirim olcay hocaya

Answers Answered By: tarik [ Grey Star Level]
avatar
Answer #10

Slm benim kayın pederin evinde büyü var diyorlar baka bilirmiyiz

Answers Answered By: serkan [ Grey Star Level]
avatar
Answer #11

Arkadaslar Olcay hocayla görüşüp buyu yaptıranlar bana yazabilirlermi acaba bekliyorum lutfen acil bir durum herkese guvenilmiyor malesef “””maviay0986@gmail.com””” bana yazın lutfen

Answers Answered By: yalnız [ Grey Star Level]
avatar
Answer #12

Merhaba ben ikna buyusu yaptirmak istiyorum

Answers Answered By: zehra [ Grey Star Level]
avatar
Answer #13

Gerçekmi bu yorumlar yoksa taraflimj

Answers Answered By: Serap [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]