Sevgilim Beni Özlesin Duasi

Karşılıklı olarak bir birini seven iki kişinin genellikle aralarına uzaklık girmesinden dolayı yaşanan özlemsizlik,soğuma veya başka kişilerin araya girmesi ile sevginin azalması gibi durumlarda okunacak dua ve vefk uygulamaları ile sevgiliniz nerede olursa olsun sizden çok uzaklarda olması durumunda bile size olan özlemi artıcak ve rüyarlarında sizi görmeye başlıyacaktır

Olup, aslında bu harflerin lugatlarımn hecelerinden bunların 32 harf olduğu görülür. Bu harflerin 28’inin açıkça belli olan Arapça harflerden oluştuğunu diğer dört harfin ise lafızda zayıf olarak çıkan harfler olduğu görülür. Bu harflerin şekil ve biçimleri, hatta adları dahi ağızdan çıkacak sözlere göre resim edilmiş ve heceli olarak lugattaki yerini aldığı gibi hecelerindeki incelik ve kaideler her manayı ifa ederek bir ölçüde var edilmiştir.

özlem vefki

Bismillâhirrahmânirrahîm

Esselâmü aleyküm yâ ricâlel gaybi ve “Sevgilinizin adı”“Sizin Adınız” ervâhel mukad-desetl ve yâ imâmân ve yâ Evtâd ve yâ Bude lâ ve yâ Rukabâ ve yâ ümemâ ve yâ Nücebbâ ve yâ Havâriyyûn ve yâ kutbel aktâb. Eğisuui biğavsetin verhamüni venzurüni bin azretin ve eğisuni alel mühimmati fîd dünya velâhireti bihurmeti sayyidil kevneyni Muhammedin ve âlihi vesahbihi ecmain.

Velhamdülillâhi rabbil âlemin.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [12 Grey Star Level]
Answer #1

Sevgilim beni istesin ozlemesi arzu etmesi icin dua

Answers Answered By: Anjela [ Grey Star Level]
Answer #2

Sevgilim beni arasın özlesin diye dua

Answers Answered By: Seçil [ Grey Star Level]
Answer #3

Ben 32 yaşında bir genç kızım. Siyah uzun saçlarım var, zayıf değilim ama çok aşırı kilolu da değilim, etine dolgun dedikleri tipten tipik bir Türk kızıyım işte. Yüzüm de fena değildir, çirkin değilim. Ama Allah çirkin şansı versin derler ya, işte o misal, bu yaşıma kadar evlenemedim. Hiç ciddi bir ilişkim olmadı. Hayatıma bir kaç erkek girdi ama onlar da iş ileri gitmeden, ilişki ciddiye binmeden çekip gittiler. Bu durum benim çok umurumda değil açıkçası ama çevremden gelen “ne zaman evleneceksin, evlenmeyi düşünmüyor musun?” sorularından, arkamdan edilen “evde kaldı” dedikodularından çok sıkılmıştım.

Bir gün iş yerinde internette gezerken kısmet açma ile ilgili bir yazı okudum. Yazının altındaki yorumlarda Medyum Olcay isimli bir hocadan bahsediliyordu telefon numarasını verdim hatta sizinlede paylaşıyım 0532 367 13 25. İlgimi çekti, daha doğrusu merak ettim. Sırf meraktan Olcay Hoca’yı aradım ve derdimi anlatıp sorular sordum. İşin açığı, internette, bu tip sitelerde hep rastlanan dolandırıcı medyumlardan biri sanmıştım onu. Ama Olcay Hoca ses tonu ve konuşmasıyla beni etkiledi. Söyledikleri de aklıma yatmıştı. Bana gönderdiği okumaları yapmaya başladım, önceleri iş olsun diye okurken, günler geçtikçe sanki içimde bir şeyler değişiyor, kendime güven geliyordu. Sanki kendimi her zaman olduğumdan daha alımlı, güzel hissetmeye başlamıştım. Hatta etrafımdaki erkeklerin de bana bakışları değişmişti sanki. Çalışmamızı tamamladık. Bu süre içerisinde bir kaç farklı erkekten çıkma teklifi aldım. İçlerinden biri benim de hoşuma gitti, bir kez kahve içtik, şimdi Face’ten yazışıyoruz. Adam daha şimdiden evlilikten bahsediyor, “evet de hemen yarın ailemle tanıştırayım, gelip isteyelim” diyor.Arkadaşlar Hocayı aramak isteyenler 0532 367 13 25 bu numaradan arayabilirler

Answers Answered By: gercekleristanbul [ Grey Star Level]
Answer #4

Dua kac gün ve kac kere okumalı hocam gecelerimi okumalı abdeslimi okunacak

Answers Answered By: Sevgi [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]