Sevgilim Beni Özlesin Duasi

Karşılıklı olarak bir birini seven iki kişinin genellikle aralarına uzaklık girmesinden dolayı yaşanan özlemsizlik,soğuma veya başka kişilerin araya girmesi ile sevginin azalması gibi durumlarda okunacak dua ve vefk uygulamaları ile sevgiliniz nerede olursa olsun sizden çok uzaklarda olması durumunda bile size olan özlemi artıcak ve rüyarlarında sizi görmeye başlıyacaktır

Olup, aslında bu harflerin lugatlarımn hecelerinden bunların 32 harf olduğu görülür. Bu harflerin 28’inin açıkça belli olan Arapça harflerden oluştuğunu diğer dört harfin ise lafızda zayıf olarak çıkan harfler olduğu görülür. Bu harflerin şekil ve biçimleri, hatta adları dahi ağızdan çıkacak sözlere göre resim edilmiş ve heceli olarak lugattaki yerini aldığı gibi hecelerindeki incelik ve kaideler her manayı ifa ederek bir ölçüde var edilmiştir.

özlem vefki

Bismillâhirrahmânirrahîm

Esselâmü aleyküm yâ ricâlel gaybi ve “Sevgilinizin adı”“Sizin Adınız” ervâhel mukad-desetl ve yâ imâmân ve yâ Evtâd ve yâ Bude lâ ve yâ Rukabâ ve yâ ümemâ ve yâ Nücebbâ ve yâ Havâriyyûn ve yâ kutbel aktâb. Eğisuui biğavsetin verhamüni venzurüni bin azretin ve eğisuni alel mühimmati fîd dünya velâhireti bihurmeti sayyidil kevneyni Muhammedin ve âlihi vesahbihi ecmain.

Velhamdülillâhi rabbil âlemin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [12 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Sevgilim beni istesin ozlemesi arzu etmesi icin dua

Answers Answered By: Anjela [ Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Sevgilim beni arasın özlesin diye dua

Answers Answered By: Seçil [ Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Dua kac gün ve kac kere okumalı hocam gecelerimi okumalı abdeslimi okunacak

Answers Answered By: Sevgi [ Grey Star Level]

Yorum Yazin