Sevgilim Beni Özlesin Duasi

Karşılıklı olarak bir birini seven iki kişinin genellikle aralarına uzaklık girmesinden dolayı yaşanan özlemsizlik,soğuma veya başka kişilerin araya girmesi ile sevginin azalması gibi durumlarda okunacak dua ve vefk uygulamaları ile sevgiliniz nerede olursa olsun sizden çok uzaklarda olması durumunda bile size olan özlemi artıcak ve rüyarlarında sizi görmeye başlıyacaktır

Olup, aslında bu harflerin lugatlarımn hecelerinden bunların 32 harf olduğu görülür. Bu harflerin 28’inin açıkça belli olan Arapça harflerden oluştuğunu diğer dört harfin ise lafızda zayıf olarak çıkan harfler olduğu görülür. Bu harflerin şekil ve biçimleri, hatta adları dahi ağızdan çıkacak sözlere göre resim edilmiş ve heceli olarak lugattaki yerini aldığı gibi hecelerindeki incelik ve kaideler her manayı ifa ederek bir ölçüde var edilmiştir.

Sevgilim Beni Özlesin Duasi

Bismillâhirrahmânirrahîm

Esselâmü aleyküm yâ ricâlel gaybi ve “Sevgilinizin adı”“Sizin Adınız” ervâhel mukad-desetl ve yâ imâmân ve yâ Evtâd ve yâ Bude lâ ve yâ Rukabâ ve yâ ümemâ ve yâ Nücebbâ ve yâ Havâriyyûn ve yâ kutbel aktâb. Eğisuui biğavsetin verhamüni venzurüni bin azretin ve eğisuni alel mühimmati fîd dünya velâhireti bihurmeti sayyidil kevneyni Muhammedin ve âlihi vesahbihi ecmain.

Velhamdülillâhi rabbil âlemin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 20604 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

“Sevgilim Beni Özlesin Duasi” için 18 yorum var.

 1. Tabi tabi herkese inandırmak icin yazık böyle numaralara veriyorsunuz ben de yazdım sanki cevap veren oldu!

 2. Ona mesaj attım numarası doğru olup olmadığı sordum adam bana görüldü atıp cevap vermedi yalan söylüyorsunuz böyle bişey olsa cevap verirdi yalan dolan numara vermeyin ya!

 3. Bana aşık olmasını istediğim kişinin beni daha fazla özlemesi için medyum Dolunay’a kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Hayallerimin gerçek olmasını kısa sürede sağladı hocam. Bende özlem çeken herkese mutlaka kendisi ile görüşmesini öneriyorum ve çok teşekkür ediyorum.

 4. Çok aşıktım ve erkeğimi etkilemek için herşeyi yapmaya hazırdım. Bir yakınımdan aşk vefkinin gücünü duydum. Beni özlemesi için işlem yaptırmak üzere hemen medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Özel bir vefk işlemi yaparak kısa zaman içinde sevdiğim erkeğin de bana çılgınlar gibi ilgi duymasını sağladı.

 5. Aşık olduğum güzeli ikna etme konusunda problem yaşadığım dönem içerisinde medyum Dolunay’ın özel vefk işlemleri ile onun beni deliler gibi özleyeceğini öğrendim. Bu konuda çok güvenilir bir hoca olduğu için hiç problem yaşamadım ve kendisini herkese tavsiye ederim.

 6. Erkeğimi kendime çekmemin en kolay yolu onun rüyasına girmek ve özlemesini sağlamaktı. Hemen 05551718540 telefondan medyum Dolunay’ı aradım ve aşk bağlama vefki yaptırdım. Hocam beni hızlıca hayallerime ulaştırdı.

 7. Medyum Dolunay’a yaptırdığım aşk vefki ile kısa zamanda sevdiğim kişi beni özlemeye başladı. Hocam bana aşk vefki yaptı destek oldu ve sakin davranmamı söyledi. Kısa zaman sonra ise sevdiğim hatun bana gelerek özlediğini söyledi büyük şok yaşadım.

 8. Sevdiğim kadının beni özlemesi için medyum Dolunay’a kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Bu kadar hızlı sonuç alacağımı tahmin etmiyor ve ummuyordum. Şimdi sevdiğim kadın da bana karşı büyük bir sevgi besliyor.

 9. Aşk vefki yaptırıp sevdiğim kişi beni deliler gibi özlesin istiyordum. Bana bu konuda yardımcı olacak en doğru ismin medyum Dolunay olduğunu düşünüyordum. 05551718540 numaralı telefondan hocaya hızlıca ulaştım ve sonuç harika

 10. Dua kac gün ve kac kere okumalı hocam gecelerimi okumalı abdeslimi okunacak

 11. Ben 32 yaşında bir genç kızım. Siyah uzun saçlarım var, zayıf değilim ama çok aşırı kilolu da değilim, etine dolgun dedikleri tipten tipik bir Türk kızıyım işte. Yüzüm de fena değildir, çirkin değilim. Ama Allah çirkin şansı versin derler ya, işte o misal, bu yaşıma kadar evlenemedim. Hiç ciddi bir ilişkim olmadı. Hayatıma bir kaç erkek girdi ama onlar da iş ileri gitmeden, ilişki ciddiye binmeden çekip gittiler. Bu durum benim çok umurumda değil açıkçası ama çevremden gelen “ne zaman evleneceksin, evlenmeyi düşünmüyor musun?” sorularından, arkamdan edilen “evde kaldı” dedikodularından çok sıkılmıştım.

  Bir gün iş yerinde internette gezerken kısmet açma ile ilgili bir yazı okudum. Yazının altındaki yorumlarda Medyum Olcay isimli bir hocadan bahsediliyordu telefon numarasını verdim hatta sizinlede paylaşıyım 0532 367 13 25. İlgimi çekti, daha doğrusu merak ettim. Sırf meraktan Olcay Hoca’yı aradım ve derdimi anlatıp sorular sordum. İşin açığı, internette, bu tip sitelerde hep rastlanan dolandırıcı medyumlardan biri sanmıştım onu. Ama Olcay Hoca ses tonu ve konuşmasıyla beni etkiledi. Söyledikleri de aklıma yatmıştı. Bana gönderdiği okumaları yapmaya başladım, önceleri iş olsun diye okurken, günler geçtikçe sanki içimde bir şeyler değişiyor, kendime güven geliyordu. Sanki kendimi her zaman olduğumdan daha alımlı, güzel hissetmeye başlamıştım. Hatta etrafımdaki erkeklerin de bana bakışları değişmişti sanki. Çalışmamızı tamamladık. Bu süre içerisinde bir kaç farklı erkekten çıkma teklifi aldım. İçlerinden biri benim de hoşuma gitti, bir kez kahve içtik, şimdi Face’ten yazışıyoruz. Adam daha şimdiden evlilikten bahsediyor, “evet de hemen yarın ailemle tanıştırayım, gelip isteyelim” diyor.Arkadaşlar Hocayı aramak isteyenler 0532 367 13 25 bu numaradan arayabilirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.