Aradı

Evet teşrit etti yine ama kafa aynı değişiklik yok tek fark o kadar reste rağmen araması işlem yarım tuttu sanırım hoca daha bakım sonucumu söylemedi neyse ben mesajlaşmaya devam edeyin bugün buluşçaz:)

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlar aradı barıştık , teşekkürler medyum Olcay başlıklı makalemizde Kişiye özel çalışma yaptıranlar, medyum olcay yorumları ve medyumlar hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [323 Blue Star Level]
Answer #1

hahah çok sevindim zahmet edip aradı demek 😀

Answers Answered By: egoist [12 Grey Star Level]
Answer #2

Kafası git gelli onun bir de diyor yine görüşürüz sen git meden:) gel de delirme yok yok yarım tuttu bu iş:) ben ona rest çekmiştim hatta cevap yazmıcam sandı ama:) dur bakalım belki yavaş yavaş olur

Answers Answered By: dwn [323 Blue Star Level]
Answer #3

hahah keyfin yerinde ama belli yarım marım mutlusun canım tam tutar o merak etme 😀

Answers Answered By: egoist [12 Grey Star Level]
Answer #4

dwn@ okuma sayınız da hata vardı değilmi.. olsun yarım tutsun hiç tutmamasından iyidir arkadaşım.. çok sevindim sizden haber bekliyordum..

Answers Answered By: papatya [69 Blue Star Level]
Answer #5

Papatya Yok canım okuma sayımda yoktu bir işlem de kısmen hata vardı Yada belki bilmediğim bir hatam vardır hoca bakçak bakalım:) ama yarım tutması daha sıkıntı zaten biz ayrı değiliz ben onun için yaptırmadım tavrı değişti eskisi gibi olsun diye başladım bu işe o yüzden bu beni pek memnun etmiyor böyle bir görünüp bir kaybolması, egoist tabi sevindim ben onu görüşünce etkiliyorum 🙂 bir de açıkçası tavrına bakıcam bakalım var mı değişim:)

Answers Answered By: dwn [323 Blue Star Level]
Answer #6

yok maalesef hiçbir etki olmamaış hatta bu kez büyük sorun çıktı kızdım geldim 1 saatte iyiydi baştan ya ben çözemedim zaten bana öyle sarılır öyle bakar ama yok yok işte neden böyleyse:( hoca da bakım yaptı işlem çalışıyor ama zayıf etkiler olmuş kırılma olmuş vs dedi ben vazgeçmeyi düşünümüyorum bakalım hocayla konuşalım burdan yeni durumu yazarım

Answers Answered By: dwn [323 Blue Star Level]

Yorum Yazin