Aradı

Evet teşrit etti yine ama kafa aynı değişiklik yok tek fark o kadar reste rağmen araması işlem yarım tuttu sanırım hoca daha bakım sonucumu söylemedi neyse ben mesajlaşmaya devam edeyin bugün buluşçaz:)

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlar aradı barıştık , teşekkürler medyum Olcay başlıklı makalemizde Kişiye özel çalışma yaptıranlar, medyum olcay yorumları ve medyumlar hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dwn
Bu makale dwn tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 182 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

“Aradı” için 6 yorum var.

  1. yok maalesef hiçbir etki olmamaış hatta bu kez büyük sorun çıktı kızdım geldim 1 saatte iyiydi baştan ya ben çözemedim zaten bana öyle sarılır öyle bakar ama yok yok işte neden böyleyse:( hoca da bakım yaptı işlem çalışıyor ama zayıf etkiler olmuş kırılma olmuş vs dedi ben vazgeçmeyi düşünümüyorum bakalım hocayla konuşalım burdan yeni durumu yazarım

  2. Papatya Yok canım okuma sayımda yoktu bir işlem de kısmen hata vardı Yada belki bilmediğim bir hatam vardır hoca bakçak bakalım:) ama yarım tutması daha sıkıntı zaten biz ayrı değiliz ben onun için yaptırmadım tavrı değişti eskisi gibi olsun diye başladım bu işe o yüzden bu beni pek memnun etmiyor böyle bir görünüp bir kaybolması, egoist tabi sevindim ben onu görüşünce etkiliyorum 🙂 bir de açıkçası tavrına bakıcam bakalım var mı değişim:)

  3. [email protected] okuma sayınız da hata vardı değilmi.. olsun yarım tutsun hiç tutmamasından iyidir arkadaşım.. çok sevindim sizden haber bekliyordum..

  4. hahah keyfin yerinde ama belli yarım marım mutlusun canım tam tutar o merak etme 😀

  5. Kafası git gelli onun bir de diyor yine görüşürüz sen git meden:) gel de delirme yok yok yarım tuttu bu iş:) ben ona rest çekmiştim hatta cevap yazmıcam sandı ama:) dur bakalım belki yavaş yavaş olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.