reklam3
reklam3

Medyum Olcay kişiye özel

Benim merak ettiğim Olcay Bey’le kişiye özel yaptırıp tutan var mı? Ya da tam tersi. Yapıp tutmayan var mı? Çünkü genelde tutanlar bir daha bu sitelere uğramıyor. Ben Olcay Bey’e daha önce vefk ve celb yaptırdım.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir bir hoca arıyorum yardım edin! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [27 Green Star Level]
Answer #1

celp te iyi olmadı mı?

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #2

Beklemeden Papaz büyüsüne başla Olcay bey ile ben büyük yol katettim, %60’ını hallettik yeniden görüşüyoruz.

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #3

@nigar30 ama o büyü olduğu için böyle bir şeye girişmek istemiyorum açıkcası. Senin çalışmalarında neler vardı? ve nasıl bir gelişme oldu?

Answers Answered By: sihirlikule [27 Green Star Level]
Answer #4

sihirlikule,
bende senin gibi büyüden korktuğum için beklemedeyim.benim sevdiğim evlendi üstelik.3 yıl oldu.ama eşiyle huzursuzlukları başlamış,geçinemiyorlarmış,emin bir yerden habr aldım ancak ne olursa olsun şu an hala evliler ve büyü yaptırıp vebal almak istemiyorum.napıcam bilmiyorum.benimki maddiyat için evlenmişti,3 yıl sonra kokmaya başladı işte.

Answers Answered By: miracle [59 Blue Star Level]
Answer #5

Evet bir süre sonra giremiyorsun siteye ama bu gerçek oldu tuttu yaptı yada aracı oldu bilmiyorum ama benim kişiye özel işlemim tuttu sonuna kadar güvenebilirsin çok iyi Allah ondan Razı olsun hiç görmedim ama çok seviyorum Olcay Hoca’yı gerçek yani güvenin ona ve inanın

Answers Answered By: Fnd [29 Green Star Level]
Answer #6

Kesinlikle en iyi hoca medyum Rabia. Medyum rabia hocaya ben aşk ve bağlama işlemi yaptırdım 3 gün sonra etkisini görmeye başladım. Yok kargo geldi gelecek yok işlem sonuç verdi verecek gibi şeylerle bekletmiyor insanı.0545 723 50 33 Arayın sonucu görün derim ben gördüm.

İsteyen olursa rabia hocanın telefonu: 0545 723 50 33

Answers Answered By: Tulay [ Grey Star Level]
Answer #7

siz ciddimisiniz cok dolandırıldım artık güvenilir bir hocayla calışmak istiyorum.papaz büyüsünde süreç nedir ne kadar sürüyor

Answers Answered By: esoes [ Grey Star Level]
Answer #8

sihirlikuleQ rica etsem celb yaptırdım yazmışsınız.. kaç gün taşıdınız sonuç ne oldu ..dua okudunuzmu taşırken .. acil cvp yazarsanız sevinirim..

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]
Answer #9

[email protected] celp te sonuç ne oldu .. çok merak ettim..

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]
Answer #10

arkadaşlar, olcay hocaya ulaşamıyorum.maillerime cevap alamıyorum.ulaşabilen var mı?

Answers Answered By: nakrese_17 [ Grey Star Level]
Answer #11

[email protected] işleminiz ne durumda .vefk ve celb yaptırdım demiştinz.. daha öncede sormuştum cevap yazmadınız.. heralde dediğiniz gibi sizinde işlem oldu siteye girmiyorsunuz..

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.