Medyum Olcay kişiye özel

Benim merak ettiğim Olcay Bey’le kişiye özel yaptırıp tutan var mı? Ya da tam tersi. Yapıp tutmayan var mı? Çünkü genelde tutanlar bir daha bu sitelere uğramıyor. Ben Olcay Bey’e daha önce vefk ve celb yaptırdım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sihirlikule
Bu makale sihirlikule tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 830 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
15 Hayır

“Medyum Olcay kişiye özel” için 11 yorum var.

 1. sihirlikule@ işleminiz ne durumda .vefk ve celb yaptırdım demiştinz.. daha öncede sormuştum cevap yazmadınız.. heralde dediğiniz gibi sizinde işlem oldu siteye girmiyorsunuz..

 2. arkadaşlar, olcay hocaya ulaşamıyorum.maillerime cevap alamıyorum.ulaşabilen var mı?

 3. sihirlikuleQ rica etsem celb yaptırdım yazmışsınız.. kaç gün taşıdınız sonuç ne oldu ..dua okudunuzmu taşırken .. acil cvp yazarsanız sevinirim..

 4. siz ciddimisiniz cok dolandırıldım artık güvenilir bir hocayla calışmak istiyorum.papaz büyüsünde süreç nedir ne kadar sürüyor

 5. Kesinlikle en iyi hoca medyum Rabia. Medyum rabia hocaya ben aşk ve bağlama işlemi yaptırdım 3 gün sonra etkisini görmeye başladım. Yok kargo geldi gelecek yok işlem sonuç verdi verecek gibi şeylerle bekletmiyor insanı.0545 723 50 33 Arayın sonucu görün derim ben gördüm.

  İsteyen olursa rabia hocanın telefonu: 0545 723 50 33

 6. Evet bir süre sonra giremiyorsun siteye ama bu gerçek oldu tuttu yaptı yada aracı oldu bilmiyorum ama benim kişiye özel işlemim tuttu sonuna kadar güvenebilirsin çok iyi Allah ondan Razı olsun hiç görmedim ama çok seviyorum Olcay Hoca’yı gerçek yani güvenin ona ve inanın

 7. sihirlikule,
  bende senin gibi büyüden korktuğum için beklemedeyim.benim sevdiğim evlendi üstelik.3 yıl oldu.ama eşiyle huzursuzlukları başlamış,geçinemiyorlarmış,emin bir yerden habr aldım ancak ne olursa olsun şu an hala evliler ve büyü yaptırıp vebal almak istemiyorum.napıcam bilmiyorum.benimki maddiyat için evlenmişti,3 yıl sonra kokmaya başladı işte.

 8. @nigar30 ama o büyü olduğu için böyle bir şeye girişmek istemiyorum açıkcası. Senin çalışmalarında neler vardı? ve nasıl bir gelişme oldu?

 9. Beklemeden Papaz büyüsüne başla Olcay bey ile ben büyük yol katettim, %60’ını hallettik yeniden görüşüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.