Başıma Gelen Kötü Olay

Hayatımızın bir döneminde yaşadığımız sıkıntılar, sürpriz gelişmeler, kendi başımıza çözemediğimiz sorunlar bizleri farklı arayışlara yönlendirebiliyor. Böyle zamanlarda medyumlar umut ışığı olabilmekteler. Çaresizliğe düştüğümüzde, ne yapacağımızı bilemediğimizde çalmaktan şüphe duymadığımız bir kapı medyumlar. Bizlere pek çok konuda yardım edebileceklerinin vaadi, denize düşmüşken tutunacak bir dal bulma hissi ve tabii olumlu birçok beklenti veriyor hepimize.

Hayatımın zor dönemlerinden birinden geçtiğim şu günlerde ben de birçok kişi gibi umudumu kaybederek çıkış yolları aramaya başladım. Önce kendi imkânlarımla sorunumu çözmek için çaba harcadım. Evlilik hazırlıkları yapan, umutlu ve mutlu bir insanken birden büyü bozuldu. Ailelerden kaynaklanan sıkıntıları aşamayarak nikâha kısa bir süre kala ayrılmak zorunda kaldık. Bu benim istediğim bir ayrılık değildi çünkü nişanlımı çok seviyor ve evlenmeyi de doğal olarak çok istiyordum.

Aileler neden gençlerin arasına girer, neden ortalığı karıştırıp en mutlu olacakları günleri onlara zehreder hiç anlayamam zaten. Bizde de durum tam olarak böyle gelişti. Bir kahve falında sizde büyü var ayrılmanız için yapılan. Kayınvaliden seni istemiyor dedi falı bakan kişi ve bana Medyum Sadi diye birinin önerdi. Önce çok mantıklı bir çözüm gibi gelmese de içimde uyanan”acaba”sorusuyla irtibat kurdum kendileriyle.

Sorunumu anlatıp ne yapılabilir diye sorduğumda öyle rahatlatıcı ve güven verici bir tepki aldım ki; kendi kendime “tamam, oldu bu iş” dedim. Kayınvalidem bana büyü yaptırmıştı ve bu medyum sayesinde de ben büyünün olumsuz etkisinden kurtulacaktım. Umut dolu sabırsız bir bekleyiş sürecinin ardından, tüm söylenenleri yapmama rağmen sonuç: hüsran. Hiç bir işe yaramadı, param gitti ve ben mutsuzum.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dalgis34
Bu makale dalgis34 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1034 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.