Başıma Gelen Kötü Olay

Hayatımızın bir döneminde yaşadığımız sıkıntılar, sürpriz gelişmeler, kendi başımıza çözemediğimiz sorunlar bizleri farklı arayışlara yönlendirebiliyor. Böyle zamanlarda medyumlar umut ışığı olabilmekteler. Çaresizliğe düştüğümüzde, ne yapacağımızı bilemediğimizde çalmaktan şüphe duymadığımız bir kapı medyumlar. Bizlere pek çok konuda yardım edebileceklerinin vaadi, denize düşmüşken tutunacak bir dal bulma hissi ve tabii olumlu birçok beklenti veriyor hepimize.

Hayatımın zor dönemlerinden birinden geçtiğim şu günlerde ben de birçok kişi gibi umudumu kaybederek çıkış yolları aramaya başladım. Önce kendi imkânlarımla sorunumu çözmek için çaba harcadım. Evlilik hazırlıkları yapan, umutlu ve mutlu bir insanken birden büyü bozuldu. Ailelerden kaynaklanan sıkıntıları aşamayarak nikâha kısa bir süre kala ayrılmak zorunda kaldık. Bu benim istediğim bir ayrılık değildi çünkü nişanlımı çok seviyor ve evlenmeyi de doğal olarak çok istiyordum.

Aileler neden gençlerin arasına girer, neden ortalığı karıştırıp en mutlu olacakları günleri onlara zehreder hiç anlayamam zaten. Bizde de durum tam olarak böyle gelişti. Bir kahve falında sizde büyü var ayrılmanız için yapılan. Kayınvaliden seni istemiyor dedi falı bakan kişi ve bana Medyum Sadi diye birinin önerdi. Önce çok mantıklı bir çözüm gibi gelmese de içimde uyanan”acaba”sorusuyla irtibat kurdum kendileriyle.

Sorunumu anlatıp ne yapılabilir diye sorduğumda öyle rahatlatıcı ve güven verici bir tepki aldım ki; kendi kendime “tamam, oldu bu iş” dedim. Kayınvalidem bana büyü yaptırmıştı ve bu medyum sayesinde de ben büyünün olumsuz etkisinden kurtulacaktım. Umut dolu sabırsız bir bekleyiş sürecinin ardından, tüm söylenenleri yapmama rağmen sonuç: hüsran. Hiç bir işe yaramadı, param gitti ve ben mutsuzum.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [7 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]