GERÇEKTEN SONUÇ ALDIĞIMA İNANAMIYORUM

Büyü yapmak, medyumluk veya falcılık. Bütün bu kelimelerin anlamları farklı olsa da çoğunlukla birbirleri ile karıştırılmaktadır. İnsanlar bazen büyüye veya medyuma-medyum, ruhlar âlemi ile iletişime geçebilen kişiye denmektedir- başvurabilirler ve çok çeşitli büyüler olduğu gibi bu büyülerin tutma ihtimali de aslında çok yüksektir. Sevgilisi terk eden, eşi evden ayrılanlar belki de başka sevgili bulan kişiler için daha yeni yeni adı duyulmaya başlayan Canbar Büyüsü bulunmaktadır.

Dikkat etmemiz gereken nokta, büyüleri yapacak olan medyumların bilgi ve inançlarının yeterli olmasıdır çünkü aksi durumda gerçekten farklı ve istenmeyen sonuçlar alınabilmekte aynı zamanda büyü yapmak isteyenin de zamanı ve parası boşa gitmektedir.Büyü deyince ismi en çok duyulan büyülerden biri Kaşık Büyüsüdür. Sevdiği kişiyi kendisine bağlama amacı ile yapılabileceği gibi sevenleri birbirinden ayırmak amacı ile de yapılabilir.

Bu büyüde 2 tahta kaşık toprağa gömülür ve toprak altında olduğu sürece sevgililer birbirinden ayrılmazlar.Çok sevdiğim erkek arkadaşımla çok ciddi kavgalarımızdan sonra benden ayrılmıştı, barışmayacağını söylüyordu ve gerçekten benden uzak duruyordu. Onu çok sevdiğim için ayrılmak istemiyordum ve aklıma ilk gelen kaşık büyüsü oldu.Medyum Dolunay ile görüşmem ve bu büyüyü yapmasından sonra sevgilim ile tekrar barıştık ve şu anda eskisinden daha da mutluyuz. Aşk, beraberlik ve ayrılıklar ile ilgili bir de Celb Büyüsü vardır. Bu büyü de sevgilisi, kocası veya eşi tarafından terk edilen belki hiç bir sebep göstermeden ayrılık kararı alınan kişilerin başvurdu ve belki de en etkili olan büyülerden biridir. Geçenler de arkadaşım bu büyüyü yaptırdığını söyledi, kısa sürede sonuç almış şimdi sevgilisi yanında ve çok mutlular.

Kategori: Medyumlar Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Merhaba ne kadar sürede sonuç aldınız acaba??

Answers Answered By: sdf86 [ Grey Star Level]
Answer #2

kızlar keise ben bugün ilk belirtiyi aldım peder büyüsü yaptırdımdı Olcay hocama ve teldeki engeli kaldırmış bakalım ne olacak

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]