kocayı ailesinden soğutmak için dua

Kocamı kendine bağlamak ve ailesinden kötü niyetli insaların sözünü dinleyerek size veya çocuklarına kötü davranması yada evinden uzak olması durumunda medyum hocaların yaptığı vefk çalışmaları ile kocanız nerde olursa olsun ailesinden sevmediği bir yemek gibi tiksinecek ve uzaklaşıcaktır

Bismillâhirrahmânirrahîm.
Ve izâ reev ticâreten ev lehven enfeddû ileyhâ ve tere-kûke kâimen kul mâ indaîlâhi hayrün minellehvi ve minet-ticâreti vallâhü hayrürrâzikîn.

Bir önceki yazımız olan BEDİRHAN HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ OLUMLU başlıklı makalemizde bedirhan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 3549 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
3 Hayır

“kocayı ailesinden soğutmak için dua” için 20 yorum var.

 1. Merhaba arkadaslar bende kocami ailesinden sogutmak istiyorum ne yapmam gerekir surekli ailesinde kaliyoruz ayri evimiz oldugu halde evimizde kalmiyoruz lütfen uardim edin.

 2. Merhabalar gerçekten bir sonuca vardınız mı hoca iLe nasıl bir iletişim kurdunuz?
  Ve ücret alıyor mu ?

 3. Yanına gidiptemi yaptırdınız yoksa telefonla mı eğer öyleyse numarasını verir misiniz

 4. Kısa zaman içinde kişiyi ailesinden soğutmak için vefk işlemi yapan Medyum Dolunay hocamdan sonuç alabildim. Hocam sayesinde mutluyum. İsteyen herkes kendisine telefon numarasını arayarak hızlıca ve kolayca ulaşabilir.

 5. Kocamı kendime bağlama konusunda sorun yaşadığım için arkadaşım beni mutlu etmek amacıyla medyum Dolunay’a ailesinden soğutma vefki yaptırdı. Herşey kısa sürede değişti çok teşekkürler hocam.

 6. Eşimin gözünde bir türlü istediği konuma gelemedim. Ailesi kavga etmemize sebep oluyordu. Bende işinde iyi olduğunu bildiğim Medyum Dolunay hocama başvurdum. Siz de ona güvenebilirsiniz.

 7. Kocamla mutlu bir ilişki yaşamak istedim fakat kayın validem kişi bir türlü bize izin vermiyordu. Bende elimden geleni yapmaya karar verdim. Medyum Dolunay’ın soğutmak için dua işlemi yaptırdım. İstediğim sonuca ulaştım.

 8. Kocam çok sevmesine rağmen kaynanamın bize yaptığı kötülüklerden dolayı sinirli ve üzgündü. Bende ailesine karşı soğuması için Medyum Dolunay’a soğutma vefki yaptırdım. Bu karardan ve yapılan işlemlerden sonra eşim artık eskisinden daha mutlu hale geldi.

 9. Kocamı çok seviyordum ancak o bana soğuk şekilde davranıyordu. Ben de son çare olarak medyum Dolunay’a başvurmayı tercih ettim. Ailesinden soğutmak için soğutma vefki işlemi yaptırdım. Kendisini herkese öneriyorum.

 10. Kocamı ailesinden soğutmak için dua işlemleri konusunda ne kadar güçlü olduğunu bildiğim Medyum Dolunay hocama başvurdum. Özellikle medyum Dolunay bu konuda en doğru tercihti bana göre. Bende kendisine güvendim ve sonuç mükemmel.

 11. Bende herkes gibi sevdiğim kişinin gözünde tek ve en önemli kişi olmak istiyordum. Ancak bunu sağlayamadığım için hemen medyum Dolunay’a ulaştım ve bağlama vefki yaptırdım. Kısa zaman içinde aldığım sonuç beni çok mutlu etti.

 12. Kocamı ailesine karşı çok ilgiliydi. Beni gözü görmüyordu. Kaynanamı devre dışı bırakabilmek için bende kocayı ailesinden soğutmak için dua işlemi içinMedyum Dolunay hocama başvurdum. Bu verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu kısa zamanda anladım.

 13. Bende diğer insanlar gibi kocamın ailesine bağlı olmasının üzüntüsünü yaşıyordum. Bu konuda medyum Dolunay hocadan yardıma aldım. Yaptığı soğutma vefki ile amacıma ulaşmamı sağladı. Şimdi huzurluyum çok teşekkürler.

 14. Merhaba bende kocamı annesigilden soğutmak istiyorum onlara gitmesini aramasını istemiyorum çünkü kötü insanlar bu dua mı okunacak kac kere okunacak

 15. Yazdıklarınızı sonuna kadar dikkatle okudum sezen hanım. Benim de iki yıldır devam eden bir ilişkim var.İşte budur hayatımı geçireceğim adam dediğim,çok sevdiğim bir sevgilim,son 1 aydır bana karşı çok hırçın ve daha önce birbirimize hiç yalanımız olmadığı halde bana yalan söylediğini anlıyorum.Öğrendim ki kısa da olsa bir başka kadınla görüşmüş.Yıkıldım,öldüm gibi hissediyorum.Ben kendimden bile şüphe ederdim de sevgilimden etmezdim.Herşey çok güzel giderken,geçen iki yıla rağmen aşk hiç eksilmemişken birden aldatılma,sevgilimi,iki yılımı,emeğimi kaybetme noktasına gelmek beni mahvetti.Hiçbir fikrim yokken öylesine araştırırken Olcay Hocayı ve yazdıklarınızı okudum.Medyum Olcay Hocayı aradım.Kesinlikle dediğiniz gibi çok ilgili ve kesinlikle amacı para değil.İnsana,sevgiye çok saygılı ve amacı sadece yardımcı olabilmek.Benim için celp işlemi önerdi ve yapmaya başladı.Sonuçlarını kesinlikle buradan paylaşıcam.Olcay hocaya ulaşmak için 0532 367 13 25 numaralı telefondan istediğiniz zaman arayarak bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.