Medyum Dua

Umarım bu yazıyı doğru yere yazıyorumdur eğer hatam olursa af ola. Sizlere Medyum Dua Hoca ile alakalı bir diyaloğumu aktarmak istiyorum. İsmim Mustafa Adana Kozanlı’yım bir şirkette gece güvenliği olarak çalışmaktayım. Uzun zaman önce bir olayla karşılaştım bunu sizlere, siz değerli okuyuculara aktarmak istiyorum. Normalde asla gece veya karanlık korkusu olmayan biriyimdir, ne olduysa bundan yaklaşık 3 – 4 ay önce oldu yine bir gece işe gitmiştim gece sanırım saat 02.00 civarlarıydı bekçi kulübesinden çıkarak geziniyordum. Ansızın yakınımda tuhaf, tuhaf sesler duymaya başladım sağa sola bakıyordum ama hiç bir şey görmüyordum. Bu beni öyle korkutmuştu ki anlatamam sizlere.
Korkumdan yakınlarda oturan gündüz bekçiliği yapan arkadaşımı aradım saolsun hemen geldi ona anlattım duyduklarımı her yere bakmamıza rağmen hiç bir şey görmedik ve arkadaşım benimle sabahladı ve gittim evime. İş arkadaşım eşine bu olaydan bahsetmiş eşi de Medyum Dua hocadan bahsetmiş ona bende büyü ya da cin olabileceğini söylemiş. Arkadaşım bana söylediğinde çok şaşırmıştır gerek yok bir gecelik bir olaydı dedim ve konuyu kapattık. İşe gittiğim gece aynı sesleri duymaya başladım, çok korkmaya başladım her şeyden en son karar verip Medyum Dua görüşme talep ettim. Saolsun Medyum Dua hoca çok ilgili biridir ilk sefer görüşmemize rağmen hemen bende büyü olduğunu çözdü.
Bana papaz büyüsü yapıldığını söyledi Medyum Dua, çok şaşırdım açıkçası, ekmeğinde işinde gücünde biriyim kim neden yapsın dedim. Medyum Dua büyü bozma işlemi için bir takım işlemler yaptı bir hafta, on gün sonra her şeyin yoluna gireceğini söyledi ve beni manevi olarak inanın o an bile çok rahatlattı. Aradan 3 – 4 gün geçince bende eskisi gibi korkusuzluk ve özgüven geldi çok rahatladım. Medyum Dua ile tekrar görüşerek yaptığı işlemin başarılı olduğunu söyledim ve teşekkür ettim. Sizlere de tavsiye ediyorum değerli dostlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ozmen
Bu makale ozmen tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 824 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.