MEDYUM DOLUNAYIN KAŞIK BÜYÜSÜ HAKKINDA LÜTFEN OKUYUN

Merhabalar başımdan geçen gerçek bir hikayeyi bütün ayrıntıları ile sizlere aktaracağım. 52 yaşında emekli bir kadınım. İki tane oğlum var biri 30 yaşında birisi 23 yaşında eşim vefat etiğinde 32 yaşındaydım gençliğimin başındaydım ona rağmen hiç kimse ile bir ilişki düşünmedim kimseye hiçbir erkeğe yan gözle bakmadım bana yanaşanlara asla taviz vermedim kendimi evlatlarıma verdim çocuklarımı büyüttüm belirli bir yaşa getirdim okuttum büyük oğlumu evlendirdim.

Artık tam hayatta rahat etme zamanım geldi dediğimde karşıma biri çıktı yılların getirdiği koşturmaca uğraşlar artık yerini yavaş yavaş yalnızlığa bıraktığı vakitte insan sığınacak bir liman bir yol arkadaşı arayabiliyor ve ya buna sıcak bakabiliyor.

Bir adam ile tanıştırıldım bir arkadaş ortamında ilk başlarda sadece arkadaş olarak düşündüm bir ilişki asla düşünmüyordum zaman içinde bu insan bana kendisini sevdirdi ilgilendi yalnızlığıma yoldaş oldu belki bir şeyler olabilir dedim artık görevlerimi tamamladım farklı bir mutluluk benimde hakkım diye düşündüm. Kendisininde çocukları olduğunu söyledi bana eşinden yıllar önce ayrılmış olduğunu ve artık bu yaştan sonra hayatı beraber geçireceği gezip dolaşacağı bir eş aradığını söyledi bir süre sonra ona inandım ve seviyeli bir ilişkiye başladık.

Kendisi THY’de pilot olarak çalıştığı için sürekli şehir dışına uçuşları oluyordu normalde benim yaşadığım şehir ve onun yaşadığı şehir farklıydı ancak sürekli benim yanımda olabiliyordu işi olmadığı müddetçe hep beraber olabiliyorduk. Sürekli evlenmek istediğini benimde onunla aynı şehire taşınmamı istediğini hayat boyu beraber olmak istediğini söyleyip beni kendine bağladı. Kendisi sürekli işi gereği şehir dışına çıktığı için ve hayattaki bu konularda maalesef pek tecrübem olmadığı için samimiyetine inandım ve güvendim bu belli bir süre bu şekilde devam etti.

Günün birinde bir telefon gelene kadar bu mutluluğum sürdü, bir kadın aradı adını soyadını adresini bana iletti, eşimle ilişkiniz varmış dedi hayatımda bu kadar aşağlandığımı hatırlamıyorum kaynar sular başımdan aşağıya döküldü kadın sakin bir ses ile konuşuyordu, bana kusura bakmayın eşimin alışkanlığı bu şekildedir ben sizi bilgilendirmek istedim ama yanlış kişi için ümitleniyorsunuz gibisinden konuştu.

İlk önce inanmak istemedim sonrasında derin bir araştırma içine girdim bu adamın hayatı boyunca yaptığı kadınlara insanlara bu şekildeymiş meğerse , adam eşinden hiç ayrılmamış bu duruma giren ilk kadında ben değilmişim adeta bizim gibi masum duyguları olan insanlar ile alay edercesine duygularımızla oynayarak gününü gün eden birisiymiş.

İçimde duyduğum umut sevgi insanlara karşı zaten pekde iyi olmayan güven duygum iyiden iyiye yerle bir olmuş durumdaydı ne çocuklarımın ne torunlarımın yüzüne bakamaz durumda kendimi aldatılmış ve değersiz hissediyordum tek istediğim şey bunu onun yüzüne vurmak ve bu işi bitirmekti onunla olmak görmek gibi bir istediğim yoktu.

Yanıma geldiğinde bu olanları ona anlattım ben karşımdaki insandan bir utanma bir mahcubiyet bir yüz kızarması en azından evli olduğumu bilsen kabul etmezdin o yüzden yalan söyledim gibi bir şey beklerken karşımda ki adam büyük bir pişkinlik ile ” demek ki öğrendin ne varmış yani evliysem o farklı sen farklısın ben buyum sen bana zaten bağlandın zaten benden vazgeçemezsin ” dedi. arkasından işi daha da çirkinleştirerek ” ben daha önce çok kadınla tanıştım sen benden vazgeçemezsin ama eğer beni buradan bu şekilde gönderirsen seni asla affetmem peşimden koşarsın aklını başına al bunu unutalım devam edelim” gibisinden konuşunca benim için bardağın taştığı son nokta oldu ve içimden ne geliyorsa saydırarak oradan ayrıldım.

Yıllar boyu kendimi çocuklarıma adadığım hayatım mutlu hayatım alt üst oldu hayatıma yıllarca kimseyi almamışken bu derece rencide edilmek beni derin bir mateme soktu. Bu durumla beraber sedef hastası oldum saçlarımda dökülmeler meydana geldi ruhsal bunalıma girdim kimse beni anlamaz tanıyamaz oldu onu tekar ayağıma getirmeliydim. Yanlış anlaşılmasın zerre kadar sevgiden istek arzudan değil sadece şahsımı bu derece aşağlayan insanın aynı durumda olmasını gururumu kurtarabilmek için bunu istiyordum.

Bu olayı bilen bir arkadaşımın yönlendirmesi ile büyü işlerine girmeye karar verdim , türkiyede soma, bağrası, Kemalpaşa, İstanbul , mardin musaybin vs vs bildiğim duyduğum hocalara gittim bir sürü şey yapıldı ama sonuç nafile.

İnternetten bu kişileri bulabileceğimi bilmiyordum tesadüfen denk geldim bir kaç kişiye para gönderdim ancak burada da dolandırıldım.

Medyum Dolunay adına oldukça olumlu yorum gördüm başka bir hocanın da olumlu yorumları vardı. Bir gece yarısıydı o kadar bunalmıştım ki hemen o anda bunu çözmek isteğindeydim öbür hocayı aradım ulaşamadım, medyum dolunayı ısrarla iki kere aradım telefonu açtı durumu anlattım bana kaşık büyüsü diye bir işlemden bahsetti, ne kaybedebilirdim ki bu olayda kaybettiklerimin yanında sağlığımın yanında para mı para kimin umrunda ki bu durumlarda .

Güvendim işleme başlattım uygulamalar bakımlar vesaire giderken dolunay bey artık bu iş oldu dedi ancak ne bir haber ne bir ses vardı. Bana bir zaman aralığı verdi ve dediği gibi bu şerefsiz adam beni tekrardan aradı ben bu bir oyun olabilir kendiliğinden olmuş olabilir diye düşündüm emin olamadım ama devamı gelince bunu anladım şimdi o benim peşimden koşuyor numaralarını engelledim görmek istemiyorum evime kadar geldi ben bana dediklerini ona yedirip gönderdim numaraları engelli olmasına rağmen hala aradığında görebiliyorum telefonuma mesaj geldiği için şu numara aradı ulaşamadı keşke bunları hiç yaşamasaydım ama ondan intikamımı alıyorum aldım.

Bu yazıyı yazma sebebim ben yaşımı almış belli şeyleri geçirmiş bir insan olmama rağmen bu beni çok olumsuz etkiledi, gencecik kızlarmız bunun gibi şereften yoksun insanların kanına girmesi ile hayatlarını karartıyor çare alıyor , benim tavsiyem hiç hocalık medyumluk duruma düşmeden bu şerefsizleri iyi tanımanız ama başıma geldi ne yapacağım diye arayıştaysanız medyum dolunayı herkese tavsiye edebilirim düzgün bir insan, benim kimseden sakınacak korkum yok tek başıma yaşıyorum ve aşk meşk olaylarına asla girmemeye artık yeminliyim hayatım emin olun bu şekilde daha huzurlu. bir çok yorum sitesi gördüm herkes birşeyler yazıyor kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor bilemem ama ben en azından gencecik kızlarımıza umut olmak adına cesaretimi toplayarak sizlerle kendi telefon numaramı paylaşmak istiyorum,rahatsız etmezseniz gerçekten fikir edinmek istiyorsanız arayın uygun olduğumca medyum dolunay hakkında ve kaşık büyüsü hakkında bilgi vermeye hazırım içimde korku yok değil türlü türlü insanlar var ama ne kaybederim ki iyi niyetli telefonlar gelmezse en kötü hattımı kırar atar hayatıma bakarım . Telefon numaram : 0545 940 94 97

Bir önceki yazımız olan CANBAR BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM MEDYUM DOLUNAY başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Nurhan
Bu makale Nurhan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 496 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
4 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.