medyum olcay beye çalışma yaptırdım

bu siteye internette dua ararken denk geldim bende yazmak istedim , bir buçuk yıl önce medyum olcay ile tanıştım malum sorunlar eşimle problemim vardı başka bir kadın yüzünden ayrılmak durumundaydık, istanbulda bir kaç yere gittim ama büyü var dediler cin var dediler bir aşama kaydedemedim. zaman daralıyordu bende gurur yaptım eşime boşanmak istediğimi söyledim anlaşmalı boşanma yoluna girdik zamanım da umudumda yoktu inernetten burç yorumuna bakarken medyum olcay reklamı ile karşılaştım kendisini aradım o zaman Ankarada olduğunu söyledi birebir görüşemedik.

Burada bir kaç kişi vefkten bahsetmiş onu bana önerdi ama benim iki hafta sonra boşanma davam vardı bu vefkte 40 günden sonra sonuç verirmiş genelde , o kadar vaktimin olmadığını söyledim. o da bana daha kısa sürede ve başarısı daha net olan tamamen kişiye duruma göre özel hazırlanan bir işlemden bahsetti ,geçmiş gün şu an tam olarak hatırlamıyorum anlattıklarını ama vefk ücretine kıyasla çok ciddi bir rakam ödemek durumunda kaldım. hemen iki gün sonra bana bir kargo geldi içinden değişik bilmediğim kağıtlar ve malzemeler çıktı 12-13 tanedir belki daha fazladır ,bana program denilen birşey verdi ben yapmaya başladım. o programın özel saatleri olurmuş bitiremedim yetişmedi mahkemeye gitme dedi bana. zaten mahkeme erteler diye konuştuk ama bu duruma düşenler çok iyi bilir anlaşmalı boşanmalarda bir dava ertelense bile en fazla iki hafta sonrasına gün veriyorlar.

eşim benimle hiç konuşmadı bu durumu sonrasında avukattan öğrendim eşimde mahkemeye gitmemiş bu benim için ilk umut oldu bu uygulama dediği şey tamamlandıktan sonra eşim o kadından ayrıldı ama bana da dönmedi , boşanma konusunu askıya alalaım ama ben birleşmek istemiyorum dedi.

bir ay kadar bu şekilde ayrı kaldıktan sonra eşimle tamamen birşeştim, kısa bir süre sonra hamile kaldım, hamile kalamasaydım belki aramızda yaşanan o günlerin gerginliği bitmeyecekti ama hamilelik bizi tekrar aile yaptı burayı görünce yazmak istedim

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

zeynep naz
Bu makale zeynep naz tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1014 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

“medyum olcay beye çalışma yaptırdım” için 1 yorum var.

  1. Zeynep hanım çalışmayı vaktinde bitiremediğiniz zaman olcay beye söyledinizmiydi peki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.