medyum olcay beye çalışma yaptırdım

bu siteye internette dua ararken denk geldim bende yazmak istedim , bir buçuk yıl önce medyum olcay ile tanıştım malum sorunlar eşimle problemim vardı başka bir kadın yüzünden ayrılmak durumundaydık, istanbulda bir kaç yere gittim ama büyü var dediler cin var dediler bir aşama kaydedemedim. zaman daralıyordu bende gurur yaptım eşime boşanmak istediğimi söyledim anlaşmalı boşanma yoluna girdik zamanım da umudumda yoktu inernetten burç yorumuna bakarken medyum olcay reklamı ile karşılaştım kendisini aradım o zaman Ankarada olduğunu söyledi birebir görüşemedik.

Burada bir kaç kişi vefkten bahsetmiş onu bana önerdi ama benim iki hafta sonra boşanma davam vardı bu vefkte 40 günden sonra sonuç verirmiş genelde , o kadar vaktimin olmadığını söyledim. o da bana daha kısa sürede ve başarısı daha net olan tamamen kişiye duruma göre özel hazırlanan bir işlemden bahsetti ,geçmiş gün şu an tam olarak hatırlamıyorum anlattıklarını ama vefk ücretine kıyasla çok ciddi bir rakam ödemek durumunda kaldım. hemen iki gün sonra bana bir kargo geldi içinden değişik bilmediğim kağıtlar ve malzemeler çıktı 12-13 tanedir belki daha fazladır ,bana program denilen birşey verdi ben yapmaya başladım. o programın özel saatleri olurmuş bitiremedim yetişmedi mahkemeye gitme dedi bana. zaten mahkeme erteler diye konuştuk ama bu duruma düşenler çok iyi bilir anlaşmalı boşanmalarda bir dava ertelense bile en fazla iki hafta sonrasına gün veriyorlar.

eşim benimle hiç konuşmadı bu durumu sonrasında avukattan öğrendim eşimde mahkemeye gitmemiş bu benim için ilk umut oldu bu uygulama dediği şey tamamlandıktan sonra eşim o kadından ayrıldı ama bana da dönmedi , boşanma konusunu askıya alalaım ama ben birleşmek istemiyorum dedi.

bir ay kadar bu şekilde ayrı kaldıktan sonra eşimle tamamen birşeştim, kısa bir süre sonra hamile kaldım, hamile kalamasaydım belki aramızda yaşanan o günlerin gerginliği bitmeyecekti ama hamilelik bizi tekrar aile yaptı burayı görünce yazmak istedim

Kategori: Büyü Yapanlar Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Zeynep hanım çalışmayı vaktinde bitiremediğiniz zaman olcay beye söyledinizmiydi peki

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]