reklam3
reklam3

medyum olcay beye çalışma yaptırdım

bu siteye internette dua ararken denk geldim bende yazmak istedim , bir buçuk yıl önce medyum olcay ile tanıştım malum sorunlar eşimle problemim vardı başka bir kadın yüzünden ayrılmak durumundaydık, istanbulda bir kaç yere gittim ama büyü var dediler cin var dediler bir aşama kaydedemedim. zaman daralıyordu bende gurur yaptım eşime boşanmak istediğimi söyledim anlaşmalı boşanma yoluna girdik zamanım da umudumda yoktu inernetten burç yorumuna bakarken medyum olcay reklamı ile karşılaştım kendisini aradım o zaman Ankarada olduğunu söyledi birebir görüşemedik.

Burada bir kaç kişi vefkten bahsetmiş onu bana önerdi ama benim iki hafta sonra boşanma davam vardı bu vefkte 40 günden sonra sonuç verirmiş genelde , o kadar vaktimin olmadığını söyledim. o da bana daha kısa sürede ve başarısı daha net olan tamamen kişiye duruma göre özel hazırlanan bir işlemden bahsetti ,geçmiş gün şu an tam olarak hatırlamıyorum anlattıklarını ama vefk ücretine kıyasla çok ciddi bir rakam ödemek durumunda kaldım. hemen iki gün sonra bana bir kargo geldi içinden değişik bilmediğim kağıtlar ve malzemeler çıktı 12-13 tanedir belki daha fazladır ,bana program denilen birşey verdi ben yapmaya başladım. o programın özel saatleri olurmuş bitiremedim yetişmedi mahkemeye gitme dedi bana. zaten mahkeme erteler diye konuştuk ama bu duruma düşenler çok iyi bilir anlaşmalı boşanmalarda bir dava ertelense bile en fazla iki hafta sonrasına gün veriyorlar.

eşim benimle hiç konuşmadı bu durumu sonrasında avukattan öğrendim eşimde mahkemeye gitmemiş bu benim için ilk umut oldu bu uygulama dediği şey tamamlandıktan sonra eşim o kadından ayrıldı ama bana da dönmedi , boşanma konusunu askıya alalaım ama ben birleşmek istemiyorum dedi.

bir ay kadar bu şekilde ayrı kaldıktan sonra eşimle tamamen birşeştim, kısa bir süre sonra hamile kaldım, hamile kalamasaydım belki aramızda yaşanan o günlerin gerginliği bitmeyecekti ama hamilelik bizi tekrar aile yaptı burayı görünce yazmak istedim

Bir önceki yazımız olan İstanbulda Ermeni Büyücü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Büyü Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Zeynep hanım çalışmayı vaktinde bitiremediğiniz zaman olcay beye söyledinizmiydi peki

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.