selamun alekum olcay hoca

ya ben size nasil nasil ulasabilirim

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

mustafa
Bu makale mustafa tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1012 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“selamun alekum olcay hoca” için 8 yorum var.

  1. Medyum Dolunay benim için tam anlamıyla yaşam koçu oldu diyebilirim. Kişiye özel havas yaparak hayatımı düzene soktu, kısmetlerim açıldı ve sevdiğim kişiyle sözlendim.

  2. Kısmeti açılanların vefk yaptırmak için Medyum Dolunay ile görüştüğünü duyunca ben de denemek istedim. İyi ki görüşmüşüm, 21 günde çok iyi bir işe girdim ve aşık olduğum kişiyle beraberim.

  3. Sevgilim bana kul köle olsun, çapkınlığı bıraksın ve evlenme teklif etsin istiyordum. Aşık etme büyüsü yapan Medyum Dolunay tüm hayallerime kavuşmamı sağladığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  4. Evlenmek istiyordum ama kısmetlerim bağlıydı. Bahtımın açılması için vefk desteği almak istedim ve 0 555 171 85 40 nolu numaradan Medyum Dolunay ile görüştüm. İki aya kalmadan hoşlandığım çocuğun ailesi beni istemeye geldi.

  5. Evliliğimize onay vermeyen ailelerimiz yüzünden sevgilimle çok zor günler geçirirken arkadaşımın önerisiyle Medyum Dolunay’la iletişim kurduk. Papaz büyüsü yaptırıp aile sorunlarımızı geride bıraktık ve evlendik.

  6. Aşık etme büyüsü arayanlar mutlaka Medyum Dolunay’ı tanımalıdır. İki yıldır yüzüme bakmayan Gamze’yi kendime aşık edip kısa bir süre önce de nişanlandım. Gerçek olmadığını düşünürdüm ama inanılmaz etkili.

  7. Papaz büyüsü sayesinde şu anki eşimin bana aşık olmasını sağladım. Siz de medyumdolunay@gmail.com hesabından benim gibi irtibata geçip sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

  8. Kardeşimin hali hal değildi, onla bunla dolaşıp rezil bir hayat yaşıyordu. Düzenli bir yaşamı olması ve iyi bir ilişkiye sahip olması için kişiye özel havas yaptırmak için Medyum Dolunay’dan destek aldık. Size de öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.