Medyum Larzafef ile Çalıştım İşte Sonuçları

Yerel bir televizyon kanalında gördüğüm Medyum Niyazi gerçekten de işinin hakkını fazlasıyla veren bir zattır. Medyum Niyazi sicim büyüsü bozma, sabun büyüsü bozma, karabasan büyüsü bozma, adet kanı büyüsü bozma ve içinde barındırdığı manevi ilimler sayesinde sayamadığımız birçok büyü çeşitleri ve muskaları bozduğu gibi insanlara çok faydalı muskalarda yapmaktadır. Bu yaptığı sınırsız işlerle alakalı tanık olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum sizlere değerli dostlar. Abimin oto tamirci dükkanı vardı işleri çok ve bölgede en iyi ustalardan biridir kendisi. Öyle fazla işleri vardı ki tüm herkes ne işi olsa abime getirirdi, maddi durumu çok iyi ve ailesi ile tüm herkes tarafından gıptayla bakılan bir yaşantıları vardı. Ne olduysa oldu abimin işleri kesat gitmeye başladı, işler çok düştü yanında ki elemanlar yıllardır çalışmalarına rağmen işi bırakıp gittiler. Abim iyice bunalıma girdi, daha sonra bir yakınımızın aklına acaba abimde büyümü var sorusunu getirdi.
Medyum Niyazi ile o dönemde bir tavsiye üzerine tanıştık saolsun çok ilgili, nazik ve oturmayı kalkmayı bilen biridir. Araştırdığımızı herkes ondan memnun ve razıydı, randevu isteyerek görüşmek istediğimizi söyledik, kısa zamanda bizi kabul etti evinde. Medyum Niyazi abimin hakkında ne varsa tek tek sorarak öğrendi ve abimde papaz büyüsü olduğunu söyledi derhal bozulması gerekliymiş yoksa sağlığı da tehlikeye girebilirmiş. Papaz büyüsü bozma işi için bizden bir miktar para istedi ve istediği ödemeyi yaptık. 1 hafta geçmeden abimin işlerinde her şeyinde düzelmeler gördük, lakin Medyum Niyazi abimi arayarak dahada iyi olacağını ama kendisinin arabasının tepeden tırnağa tamir edilmesi ve boyanması gerektiği söyledi şaşırdık, koskoca Medyum Niyazi hoca neyin peşinde diye. Malum yapacak bir şey yok yaptığı iyilik karşısında her ne istediyse abim tek tek yaptı kendisine. Bir iş yaptı abimi kurtardı ama abim baya sarsıldı Medyum Niyazi ile uğraşmaktan.

Bir önceki yazımız olan Medyum Murathan Çalışma Sonuçları başlıklı makalemizde Medyum Murathan Kimdir, Medyum Murathan Nerede ve Medyum Murathan Şikayetler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

larzafef
Bu makale larzafef tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 606 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.