Medyum Olcay beni bu çıkmazdan kurtardı

merhaba herkese. ben size istanbuldan yazıyorum. başıma gelen bir olayı ve medyum olcayın beni bu durumdan nasıl kurtardığını sizlerle paylaşmak istedim.

ben bundan 2 sene önce bir psikopata aşık oldum. şimdi böyle deyince biliyorum biraz abes kaçtı. ama size anlatayım, bana hak vereceksiniz.

bu şahıs ilk tanıştığımız günlerde bana çok iyi davranıyordu, romantik sürprizler yapıyor, bana aşık olduğunu ve çok hayran olduğunu söylüyordu. ne zaman ki ilişkimiz biraz ilerlemeye başladı, işte o zaman gerçek yüzü ortaya çıktı. 5 ay geçti ve bana deliler gibi aşık olduğunu söyleyen bu insan bir anda beni aşağılayan, her dediğime öfkelenen ve arkadaşlarımızın yanında benimle dalga geçen ve beni inciten birine dönüşmüştü. neticede ayrıldık. böyle bir şeye katlanamazdım. ayrıldıktan 1 ay sonra 5 aylık ilişkimiz boyunca başka bir kızla da birlikte olduğunu öğrendim. aynı yalanları, aynı numaraları ona da yapmış. yani ikimizi aynı anda idare etmiş. hem de profesyonelce.

o kadar üzüldüm ki, tam anlamıyla kullanılmış ve aptal yerine konulmuş gibi hissediyordum. ona mesajlar atıp her şeyi öğrendiğimi, maskesinin düştüğünü ve allahından bulmasını istediğimi söyledim. ne kadar safmışım.

daha sonra aradan birkaç ay geçti ve beni başka bir numaradan aradı. tabii bilmiyordum kim olduğunu ben de açıverdim. beni çok özlediğini, çok pişman olduğunu ve görüşmek istediğini söyledi. onu o kadar özlemiştim ki, ilk günlerimizdeki o romantik, hassas ve kibar adamı o kadar özlüyordum ki tamam dedim. buluştuk ve biro dönem süre böyle görüşmeye devam ettik. günah çıkarır gibiydi. bu tip insanlar yalan söylemede ustalar.

her şey iyi gidiyor gibi gözüküyordu. ve bir gün birlikteyken bir telefon geldi. gidiş o gidiş. bir daha beni ne aradı ne sordu. belki de vicdanını rahatlatıp ortadan yok oldu bilmiyorum. ama yine ve yine kendimi aptal gibi hissediyordum. aradan günler geçti ve hiçbir haber çıkmadı. ben de daha önce de aşk vefki yaptırmış olduğum medyum olcay hocayı aradım. bana hemen görüşelim dedi.

medyum olcay bu arkadaşın yıldız haritasını çıkardı ve bir çalışma yaptı. akşam beni telefonla arayıp, kızım bu adamdan uzak durman gerek, ona artık kanmaman gerek, bu yüzden sana soğutma büyüsü yapacağım dedi.

o günden sonra bana evime bir paket yolladı olcay hoca. bu pakedin içinde her daim taşıyacağım bir muska ve okumam gereken dualar vardı. ben de o muskayı takmaya başladım. biliyor musunuz, bu arkadaş hala beni arıyor, hem de başka numaralardan. ama beni etkileyebiliyor mu hayır. ben normalde bu kadar güçlü birisi değilimdir. onu unutabileceğimi hiç sanmıyordum aslında. medyum olcay beni bu karanlıktan kurtardı. ışığım oldu.

bu muska beni rahatlatıyor. olcay hoca da öyle. zor zamanlarınızda, çıkmaza düştüğünüz anlarda onu arayın. sizi temin ederim memnun kalacaksınız. allah razı olsun olcay hoca’dan.

Bir önceki yazımız olan sevgilisinden ayrılanlar için Medyum Dolunay' I Tavsiye Ediyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

birmumyak
Bu makale birmumyak tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 470 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
10 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.