MEDYUM DOLUNAY KAŞIK BÜYÜSÜ TUTUYOR

ANA SAYFAYA yazmak için haftalardır bekledim ama yazamadım şimdi açıldığını görünce yazmak istedim , medyum dolunaya kaşık büyüsü yaptırmıştım kargom geldiğinde sizlerle paylaştım etkilerini görmeye başladığımda yazımın altına yorum olarak belirtmiştim. Kaşık büyüsü gerçekten kolay uygulanabilen insanı yormayan bir çalışma hoca bakım yapıyor ve sizi yönlendiriyor etkileri önce başlıyor arama sorma mesaj atma gibi daha sonrasında kesin çözüme ulaşılıyor ben faydasını çok gördüm dileyen herkese tavsiye ederim yaptığım araştırmalar sonucunda medyum dolunay semerci soyadı olan biri ile karıştırılıyor medyum dolunay adını kullanan bir başkasıda olabilir bilmiyorum ben size gerçek medyum dolunayın sitesini ve iletişim numarasını yazıyorum ki yanılmayın. sitesi www.medyumdolunay.com telefon numarası 0533 396 15 99 dır, lütfen sonuç aldığımız kişilerin iletişim bilgilerini paylaşalım çünkü ünlü iyi hocaların isimlerini kullanarak insanlardan nemalanmak isteyen çok fazla insan var

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay Kisiye Ozel Calisma başlıklı makalemizde Kişiye özel çalışma hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Medyumlar Yazar: [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

senin için çok sevindim zanzi bar, ben de olcay hoca ile KÖ uygulama yapıyorum henüz çalışmam bitmedi umarım tutar. Tutmazsa bu calışmayı denemek istiyorum.Sormak istediğim diğer sey de sen ne kadar süredir ayrıydın ve o kişinin hayatında biri var mıydı?

Answers Answered By: soundof [33 Green Star Level]

Yorum Yazin