reklam3
reklam3

Domuz büyüsü tavsiyesi….

Eşimden ayrıldıktan sonra sevdiğimlede aram çok iyi olduktan sonra sevdiğim kişi eşine boşanma davası açmak istedi söylemeliyim ki benim evliliğim gibi onun evliliğide bitmişti ortada çocuk yoktu sadece kağıt üzerinde evliliği devam ediyordu ama maddi durumu çok iyi olduğu için eşi ayrılmak istemiyordu donuna kadar alırım öyle boşanırım diyormuş bu engellide aşmak için gene medyum olmayın kapısını çaldım durumu anlattım bakımdan sonra yapabılecegını sogledı ama eşini mağduru etmemesi koşuluyla yapacagını soyledı yapılan işlem sanırım domuz büyüsüydü erkek arkadaşımın işlemden haber olmayacağı ıcın vefk olmuyormuş bu işlemi de yaptık bu papaz büyüsünden maliyet olarak bıraz daha yüksek bşr çalışmaydı bana düşen bşr parça gömmek ve dualarını kendıme düşen kısmını yapmaktı , ıkı ay ıcınde kadın bellı bır nafaka ıle boşanmayı kabul ettı.

Bunlar geçen sene oldu , ben üç ayrı işlem yaptırdım yapılan işlemleri de burada yazdım elbet işini hakkıyla yapan sonuc veren medyumlar vardır ben ıkı uc medyum tanıdım açıkçası haksızlığa uğradım medyum Olcay ile tanıştıktan sonra hayatım değişti .

Şimdi sevdiğim kişiyle baska bir şehire taşındık uc aydan berı evlıyız kendımıze yenı hayat kurduk mutluluğu bulduk ,teşekkürler Olcay hoca.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcaya vefk yaptıranların yorumları nedir? başlıklı makalemizde medyum olcay, medyum olcay yorumları ve vefk yaptıranların yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Aşk Vefki Yazar: [4 Grey Star Level]
Answer #1

Nazlı hanım siz 3 tane yorum yazmışsınız 3de birbirinden farklı acaba bunların hangisi doğru

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]
Answer #2

Hepsi doğru, üç farklı olay için üç farklı çalışma yaptırdım onları yazdım . Önce eşimden ayrılmak için yardım aldım sonra sevdiğim adamla aramı iyi yapmak için yardım aldım en son aradaki engelleri kaldırıp sevdiğimle olabilmek için yardım aldım herşeyi de buraya yazdım.

Answers Answered By: Nazli tosun [4 Grey Star Level]
Answer #3

Nazlı Hanım Olcay Bey’e papaz büyüsü yaptıktan kaç gün sonra netice aldınız yani hemen net bir şekilde farkettiniz mi

Answers Answered By: Seda [ Grey Star Level]
Answer #4

ben işlem yaptırdığım zaman bana verilenler bitene kadar etki hissetmedim bitirdikten bir süre sonra etkileri netleşmeye başladı

Answers Answered By: Nazli tosun [4 Grey Star Level]
Answer #5

Nazlı Hanım3 işleminizi de buraya yazama tarihleriniz aynı bu bir tesadüf mü gerçi diğer arkadaşlarda da bunu gördüm

Answers Answered By: Murat [ Grey Star Level]
Answer #6

evimin kapısında kaygan birşey buldum kocamla aram yok bu ne demek oluyor nolur yardımcı olun

Answers Answered By: hasret.de [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.