Domuz büyüsü tavsiyesi….

Eşimden ayrıldıktan sonra sevdiğimlede aram çok iyi olduktan sonra sevdiğim kişi eşine boşanma davası açmak istedi söylemeliyim ki benim evliliğim gibi onun evliliğide bitmişti ortada çocuk yoktu sadece kağıt üzerinde evliliği devam ediyordu ama maddi durumu çok iyi olduğu için eşi ayrılmak istemiyordu donuna kadar alırım öyle boşanırım diyormuş bu engellide aşmak için gene medyum olmayın kapısını çaldım durumu anlattım bakımdan sonra yapabılecegını sogledı ama eşini mağduru etmemesi koşuluyla yapacagını soyledı yapılan işlem sanırım domuz büyüsüydü erkek arkadaşımın işlemden haber olmayacağı ıcın vefk olmuyormuş bu işlemi de yaptık bu papaz büyüsünden maliyet olarak bıraz daha yüksek bşr çalışmaydı bana düşen bşr parça gömmek ve dualarını kendıme düşen kısmını yapmaktı , ıkı ay ıcınde kadın bellı bır nafaka ıle boşanmayı kabul ettı.

Bunlar geçen sene oldu , ben üç ayrı işlem yaptırdım yapılan işlemleri de burada yazdım elbet işini hakkıyla yapan sonuc veren medyumlar vardır ben ıkı uc medyum tanıdım açıkçası haksızlığa uğradım medyum Olcay ile tanıştıktan sonra hayatım değişti .

Şimdi sevdiğim kişiyle baska bir şehire taşındık uc aydan berı evlıyız kendımıze yenı hayat kurduk mutluluğu bulduk ,teşekkürler Olcay hoca.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcaya vefk yaptıranların yorumları nedir? başlıklı makalemizde medyum olcay, medyum olcay yorumları ve vefk yaptıranların yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [4 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Nazlı hanım siz 3 tane yorum yazmışsınız 3de birbirinden farklı acaba bunların hangisi doğru

Answers Answered By: Memoli [12 Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Hepsi doğru, üç farklı olay için üç farklı çalışma yaptırdım onları yazdım . Önce eşimden ayrılmak için yardım aldım sonra sevdiğim adamla aramı iyi yapmak için yardım aldım en son aradaki engelleri kaldırıp sevdiğimle olabilmek için yardım aldım herşeyi de buraya yazdım.

Answers Answered By: Nazli tosun [4 Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Nazlı Hanım Olcay Bey’e papaz büyüsü yaptıktan kaç gün sonra netice aldınız yani hemen net bir şekilde farkettiniz mi

Answers Answered By: Seda [3 Grey Star Level]
avatar
Answer #4

ben işlem yaptırdığım zaman bana verilenler bitene kadar etki hissetmedim bitirdikten bir süre sonra etkileri netleşmeye başladı

Answers Answered By: Nazli tosun [4 Grey Star Level]
avatar
Answer #5

Nazlı Hanım3 işleminizi de buraya yazama tarihleriniz aynı bu bir tesadüf mü gerçi diğer arkadaşlarda da bunu gördüm

Answers Answered By: Murat [5 Grey Star Level]
avatar
Answer #6

evimin kapısında kaygan birşey buldum kocamla aram yok bu ne demek oluyor nolur yardımcı olun

Answers Answered By: hasret.de [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin