Olcay hoca eşime dil bağlama büyüsü yaptı. sayesinde eşim artık pamuk gibi oldu.

eşim çok huysuz bir adam oldu son 1 yıldır. önceden de kolay bir adam değildi mizacı biraz serttir ama yaş ilerledikçe daha huysuz, aksi, öfkeli bir adam oldu. öyle ki artık çok kırıcı oluyor, çok bencil davranıyordu. kaç yıldır evliyiz. iki tane kocaman çocuğumuz var. tabi ki evliliğim yıkılsın istemem ama artık eşim o kadar huysuz, aksi, öfkeli bir hal aldı ki dayanılır gibi değildi. ne söylesen kabahat, ne konuşsan onu daraltıyorsun, iyi bir şey konuşsan bile sus diye bağırıyordu. her şeye hayır diyor, her şeye kızıyordu. evde huzur tat kalmadı. çocuklar da çok olumsuz etkileniyordu. sürekli kavga eder hale gelmiştik. o kadar kırıcı oluyordu ki ne söylediğini bilmiyor, ağzından çıkanı duymuyor, çok kırıcı, incitici laflar söylüyor, hakaret ediyordu. her gün ağlayan bir kadın oldum. Allahtan komşum var ve onunla dertleşiyordum. komşum bana Olcay hocayı arayalım. o bu durumu çözer,kocanın bu durumunu senin de çektiğin çile bitsin dedi. Olcay Hocayı aradım. Kocama dil bağlama büyüsü yaptı. Allah razı olsun Olcay Hocadan. Yaptığı dil bağlama büyüsü o kadar işe yaradı ki. Biraz bekledim ama değdi. Kocam iyileşmeye başladı. Eski hakaretler, küfürler, o sinir harbi sona erdi. Tekrar konuşabilir hale geldik. Allahım neydi o çektiğim azap. Keşke daha önce öğrenseydim Olcay Hocayı da o buhranı yaşamasaydım.Bileydim daha evvel arardım. Olcay Hoca çok etkili, çok kuvvetli bir hoca. Onun sayesinde evimin huzuru geri geldi. Eşim şimdi güzel sözler söylüyor, hatunum sen diyorsan doğru diyorsundur diyor, bana hakaret etmiyor evde terör estirmiyor. Çok şükür. Numarasını da yazayım da Olcay Hocanın 05323671325. belki benim gibilere faydam dokunur. sevaba girerim.

Bir önceki yazımız olan benim olayım tam arapsaçı. medyum mete hiç etkili olamadı. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

asuman1
Bu makale asuman1 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 112 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
2 Hayır

“Olcay hoca eşime dil bağlama büyüsü yaptı. sayesinde eşim artık pamuk gibi oldu.” için 8 yorum var.

  1. Yaptırdığım aşık etme vefki ile yüzüme bakmayan Emre ayaklarıma kapandı ve gözü benden başkasını görmüyor. Bence yanlış yerlere bakmak yerine mutlaka siz de Medyum dolunay ile görüşüp sonuç alın.

  2. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Dolunay ile görüşüp kişiye özel aşık etme büyüsü yaptırdım. Bu kadar etkili olmasını beklemiyordum. Platonik aşkım gerçeğe dönüştü.

  3. Medyum Dolunay’a yaptırdığım kişiye özel havas ile inanılmaz olumlu sonuçlar aldım ve kısa sürede hayatım değişti. İşimde terfi ettim, daha çok kazanıyorum ve ailemle aramdaki sorunlar da düzelmiş oldu.

  4. Sınırlı bir bütçeyle aşık etme vefki yaptırıp sevdiğime kavuşmak için en iyi kişyi ararken Allah karşıma Medyum Dolunay’ı çıkardı. Hayatımın aşkına kavuşmama vesile oldu ve etkisini de çok kısa sürede gördüm.

  5. Sevdiğim kişinin bana geri dönmesi için vefk hazırlayan Medyum Dolunay sayesinde amacıma ulaştım. Evlendim ve bir çocuğum var. Siz de 0555 17185 40 numaralı hattan veya [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

  6. Aşık etme büyüsü konusunda bir numara olan Medyum Dolunay benim de sevdiğim kişiye kavuşmamı, onun bana kör kütük aşık olmasını sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

  7. Büyü konusunda profesyonel birini arıyorsanız Medyum Dolunay’ı tavsiye ederim. Kayınvalidemin yaşattığı sorunları uzaklaştırma büyüsü ile kökünden çözüp beni sonsuz şekilde mutlu etmiştir kendisi.

  8. Patronuma aşıktım ama o yanaşmadığı için başkasıyla evlenmek üzereydim. Son anda onu kendime aşık etme büyüsü yaptırmak için bir çare Medyum Dolunay’la görüştüm ki sonuç inanılmaz. Patronum sevgilim oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.