reklam3
reklam3
medyum

Olcay hoca eşime dil bağlama büyüsü yaptı. sayesinde eşim artık pamuk gibi oldu.

eşim çok huysuz bir adam oldu son 1 yıldır. önceden de kolay bir adam değildi mizacı biraz serttir ama yaş ilerledikçe daha huysuz, aksi, öfkeli bir adam oldu. öyle ki artık çok kırıcı oluyor, çok bencil davranıyordu. kaç yıldır evliyiz. iki tane kocaman çocuğumuz var. tabi ki evliliğim yıkılsın istemem ama artık eşim o kadar huysuz, aksi, öfkeli bir hal aldı ki dayanılır gibi değildi. ne söylesen kabahat, ne konuşsan onu daraltıyorsun, iyi bir şey konuşsan bile sus diye bağırıyordu. her şeye hayır diyor, her şeye kızıyordu. evde huzur tat kalmadı. çocuklar da çok olumsuz etkileniyordu. sürekli kavga eder hale gelmiştik. o kadar kırıcı oluyordu ki ne söylediğini bilmiyor, ağzından çıkanı duymuyor, çok kırıcı, incitici laflar söylüyor, hakaret ediyordu. her gün ağlayan bir kadın oldum. Allahtan komşum var ve onunla dertleşiyordum. komşum bana Olcay hocayı arayalım. o bu durumu çözer,kocanın bu durumunu senin de çektiğin çile bitsin dedi. Olcay Hocayı aradım. Kocama dil bağlama büyüsü yaptı. Allah razı olsun Olcay Hocadan. Yaptığı dil bağlama büyüsü o kadar işe yaradı ki. Biraz bekledim ama değdi. Kocam iyileşmeye başladı. Eski hakaretler, küfürler, o sinir harbi sona erdi. Tekrar konuşabilir hale geldik. Allahım neydi o çektiğim azap. Keşke daha önce öğrenseydim Olcay Hocayı da o buhranı yaşamasaydım.Bileydim daha evvel arardım. Olcay Hoca çok etkili, çok kuvvetli bir hoca. Onun sayesinde evimin huzuru geri geldi. Eşim şimdi güzel sözler söylüyor, hatunum sen diyorsan doğru diyorsundur diyor, bana hakaret etmiyor evde terör estirmiyor. Çok şükür. Numarasını da yazayım da Olcay Hocanın 05323671325. belki benim gibilere faydam dokunur. sevaba girerim.

Bir önceki yazımız olan benim olayım tam arapsaçı. medyum mete hiç etkili olamadı. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Bağlama Duası Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.