papaz büyüsü hakkında düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar; uzun zamandır siteyi takip ediyorum. Yaklaşık 3 ay oldu. Ben ilk olarak bundan 2 ay evvel bulunduğum sehirde bir kaşık büyüsü yaptırdım ama istediğim kadar çok faydasını görmedim. Buradaki yorumlar ve paylaşımlarda da güç alarak Olcay Hoca ve Ali Hoca ile iletişime girdim ve Olcay Hoca ile yaptığımız telefon ve mail görüşmesinden sonra Olcay Hocada Papaz büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kendisi inanın çok alçak gönüllü olduğu kadar insani yöndende değerli bir kişi. Bazen hayatınızda öyle şeyler başınıza gelebiliyor ki “ben olsam asla” yapmam, gitmem, dediğimiz çok olmuştur. Ama hayat işte tam burda bu noktada yaptığımız planların üstüne bir çizik çekebiliyor. Uzun lafın kısası buradaki kişilerin hepsinin kendine göre bir yarası ve hikayesi vardır ve Olcay Bey bir medyum dan çok insan olarak sizi anlayan ve yargılamadan ” bir bakalım bacım ne yapabiliriz” diyebilen bir insan. Başkaları gibi “hemen hallederiz” deyip sizi umutlandırmıyor. Biz bayanlar zor varlıklarız bunu kabul etmek gerek. Işlemime gelince pztesi 20.04.15 itibari ile hoca bey işlemime başladı. Ortalama 1 hafta sürdüğünüde söyledi. Ben yurtdışında oldugum icin birde 4-5 günlük bir kargo bekleyişi var. tüm bu sabırsızlık içinde tabiki bende birçoğumuz gibi bu karar aşamasında hoca beyi sık sık soru yağmuruna tuttum. Olcay hocanın hiç cvp vermediği olmadı ama öyle oturup uzun uzunda yazmasını beklemeyin 🙂 hocam kısa ve öz çalışıyor. Mesela geçen hafta iki sayfa mail attım sonunda “hocam ne olur bana gönül koymayın kızmayın ama sabırsız ve umutsuzluktan bu kadar sık rahatsız ediyorum. Allah size sabır versin benim gibi 2 tane daha müşteriniz varsa yandınız zaten dedim. Cevap olarak aldığım tek şey “Aminn :)” Kargom gelir gelmez sizleri gelişmelerden gün ve gün haberdar etmek istiyorum. Çünki kendimden de biliyorum ki insan burada paylaşımda bulunan iyi yada kötü fark etmiyor yorumlardan güç ya da kendine bir pay çıkarabiliyor. Rabbim hakkımızda en hayırlısı ne ise onu nasip etsin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

rapunzel
Bu makale rapunzel tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1148 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

“papaz büyüsü hakkında düşüncelerim” için 7 yorum var.

  1. @rapunzel Neden tekrar giriş olmadı sonuç nedir ? ne durumdasın?

  2. 18052015: Selam arkadaslar evet kargom ulasti ama özel nedenlerden dolayi henüz islemime baslamadim.

  3. Fiyat konusunu kendisiyle konuşun çok iyi ve anlayışlı bir hoca. Ben de kargomun gelmesini bekliyorum. Borç buldum papaz büyüsü için

  4. @nigar30: bende seni merak ediyorum en son iletişime geçtiğiniz yazmıştın sevdiğin ile. Peki son durum nedir? Herşey eskisi gibi mi yoksa gerçekten yazılıp çizildigi gibi her an arayıp soruyor ve büyük bir tutku ile mi bağlandı. Biraz paylaşırsan son durumunuzu çok sevinirim kardeşim.

  5. 27.04.2015: merhaba arkadaşlar gelişmelerden olumlu olumsuz haberdar edeceğim diye söz vermiştim. Dün Olcay hocam mail atmış. Kargomu bugün gönderecekmiş.
    İşlemler ve okumalar hakkında bir bilgim yok henüz. Kargonun içinde mi gelir bu bilgi ya da ekstra bir mail mi atar bilemiyorum. Ama ben sabırsızlıkla bilgi vermesini istedim mailine cvp yazarak. Yurtdışında olduğum için kargonun eğer bir sorun çıkmaz ise perşembe gününe kadar elime geçeceğini tahmin ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.