Samsunlu Salih Hoca ile sonuç

Bu siteyi hazırlayan ve emeği gecenlere teşekkürler doğru hocaları bulmamıza yardımcı olur.Salih hocamızın sayesinde yuvam kurtuldu.Eşim doğumdan sonra garip rüyalar ruhani varlıklar görüyordu eşime bile yaklasamıyordum .Salih hocaya ulastım 2 seansta musallatlaro temizledi su anda hayatımız normale döndü.Samsunlu Salih Hocaya sonsuz teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan kişiye özel olcay bey başlıklı makalemizde Hoca tavsiye, Kişiye özel işlem medyum Olcay ve kısmet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

angara
Bu makale angara tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1014 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

“Samsunlu Salih Hoca ile sonuç” için 6 yorum var.

  1. Samsunlu Salih hocanın yaptığı işlemler bir kere büyü değil bizde işlem yaptırdık sonuçlar oldukça olumlu bahsettiğiniz tutarlar çok gülünç Allah rızasını için işlem yapan Salih hoca ben ve ablamdan toplam 1000 tl aldı bizim işlemde ablamda bulunan musallat cin ve bir sürü büyü bozma vardı şükür rabbime kurtulduk çok rahatız neden böyle saçma iddia larda bulunuyorsunuz diğer insanların şifaya kavuşması HhHnde sizi neden rahatsız ediyor anlamıyorum ben bir zat şahidim kendim ve ablamdaki sıkıntılar yok oldu Allah yardımcısı olsun tüm hastalara ve derdine deva arayan Müslümanlara inşallah….

  2. Kızgın bayan adında sahte uyelık acıp yorum yapan salıh hoca sen dolandırdıgın kısılerı soyle sapıklık yaptıgın melıkeyı anlat kendını burda savunacagına benden tam 4000 tl aldın ve telefonlara dahı bakmıyon sen bunları anlat kendını savunacagına kardesım bu ısı blmıyon yapma lutfen dolandırma kımseyı lutgfen sıte uyelerı bu yorumu paylasın

  3. Salih hoca büyü yapıyor demiş pek inandırıcı değil sitesinde yapmadığını belirttiyor.Büyü yapmayan biri için maddi ikinci planda olduğu eminim.Çoğu arkadaşım faydasını gördü.Meyve veren ağaç taşlanır.

  4. Salih Hocaya ben de işlem yaptırdım.çok iyi sonuç aldım bu tür olumsuz yorumlara aldırış etmiyorum bahsedildiği gibi ücretler almıyor itikatı düzgün bir hocadır bir zat şahidim kendisi MEDYUM DEĞİLDİR Rahmani boyutta çalışmaktadır Büyü bozduğu için iyi taraflı olduğu için haksız yorumlara maruz kalıyor bence ayrıca bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim onlar da sonuçlardan oldukça memnunlar işleri açıldı hayatları istedikleri gibi gitmektedir.

  5. Valla ben medyum arıyorum bana bu samsunlu salih hoca hakkındakı bu yorum pek ınandırıcı gelmedı samsunlu salıh hocayı pek tavsıye etmyolar yorum sıtelerıne sahte uyelık acıp kendı kendne yorum yapıyor dıye duydum bu yorumda sankı bıraz oyle ama ynede samsunlu salıh hocayı bı denemmek lazım denemeden olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.