19 GÜNDE SEVDİĞİM ÇOCUKTAN TEKLİF ALDIM

Hayırlı günler arkadaşlar, bu yazıda medyum olcayla beraber yaptığımız çalışmadan bahsetmek istiyorum. Okuldan beğendiğim bir çocuk vardı. Ama aramızda çokça engel vardı. Olmayacak duaya amin demek gibi birşeydi benim onu sevmem. Ama insan kalbine söz geçiremiyor arladaşlar bilen bilir. Ne kadar uğraştıysam uğraşayım olmayacaktı bu iş. Etrafımdaki herkes bana artık kendime yazık ettiğimi vs söylüyorlardı. Birgün bir muhabbete kulak misafiri oldum. Medyum olcaydan bahsediyorlardı. Daha doğrusu övüyorlardı. Sohbete dahil olup olcay hoca hakkında daha çok bilgiye sahip oldum. En sonunda işlem yaptırmaya karar verdim. Çok da iyi etmişim. Bana 21 günlük bir süre verildi. En önemli şeyin sabretmek olduğu söylendi. Ben de gerekeni yaptım ve bu süre zarfında çocuk bana yakınlaşmaya başladı yavaş yavaş. 19.günün akşamı ise beklenmedik bir şekilde teklif aldım. Gerçekten çok mutluyuz şu an keşke bu kadar acıyı çekmeden daha önce tanısaydım hocayı. Kesinlikle tavsiye ederim.Numarası 0532 367 13 25 dir.

Bir önceki yazımız olan merhaba arkadaşlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ismimivermekistemiyorum
Bu makale ismimivermekistemiyorum tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 606 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
11 Hayır

“19 GÜNDE SEVDİĞİM ÇOCUKTAN TEKLİF ALDIM” için 3 yorum var.

  1. Arkadaslar şimdi size çok kısa kocamla nasıl aramızın eskisi gibi oldugundan bahsedicem. 3.5senedir ufak tefek şeyler haricinde sorunsuz giden evliliğimize anlamadıgım bir sebepten ötürü soğuma girdi artık aramız eskisi gibi degildi. Sevgisinden şüphe edecek konuma gelmiştim ki evliliğimize en korktugum sey buydu. Gel zaman git zaman olcay hocaya işlem yaptırmaya karar verdim. Kendisiyle görüstükten sonra bana taşımam için muska verdi ve bu muskayı 21gun takmam, aynı zamanda dua okumam gerektiği bilgilerini benle paylaştı. Aynen dedigi şeyleri uyguladım ve artık eskisi gibiyiz her şey için teşekkürler olcay hoca….

  2. Bende iki defa papaz büyüsü yaptırmaya çalıştım ama okumalar yetişmedi çok zordu bi insanın yetiştirmesi imkansız yani. Okuma adetleri kaçtı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.