reklam3
reklam3

KISMETİM AÇILDI BENİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BAĞLAMAYI ÇÖZDÜ.

39 YAŞINDA BİR KADINIM. DAHA ÖNCE BİR EVLİLİK YAPTIM VE 10 YIL ÖNCE BOŞANDIM. ESKİ EŞİMLE ÇOK SORUNLU AYRILMIŞTIK. İLK BİR KAÇ YIL HİÇ EVLİLİK DÜŞÜNMEDİM. AMA SONRA DA ASLA CİDDİ BİR İLİŞKİM OLMADI. HEP İYİNİYETLE BAŞLADIM, KİMSEYE OYNAMADIM AMA BAHTIM BİR TÜRLÜ GÜLMEDİ. ÖNÜME BİR SÜRÜ TALİP ÇIKTI AMA YA BEN, YA KARŞI TARAF BİR TÜRLÜ EVLİLİK OLAMADI. YORULMUŞTUM. BİR GARİPLİK OLDUĞUNU DA HİSSETTİM. EN OLUMLU BAKTIĞIM, HİÇ SORUN OLMAYAN İNSANLARDA BİLE NEDENSİZ BİR DİKİŞ TUTMUYORDU. BİR ARKADAŞIM MEDYUM OLCAY HOCAYI TAVSİYE ETTİ. BİR ÜMİT DEDİM ARADIM. ESKİ EŞİMİN AİLESİ YILLAR ÖNCE BANA BÜYÜ HEM AYRILMAMIZ İÇİN, HEM DE NASİBİM BAĞLANSIN DİYE BÜYÜ YAPTIRMIŞ. ASLINDA BUNU ONCA YILDIR BİR KAÇ KİŞİDEN DAHA DUYMUŞTUM ÖNEMSEMEMİŞTİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BÜYÜYÜ BOZDU VE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTI. ALLAH RAZI OLSUN. 2 YIL BİRLİKTE OLUP NEDENSİZ AYRILDIĞIMIZ SEVGİLİM ELİNDE YÜZÜKLE BANA GERİ DÖNDÜ. ÇOK CANIM YANMIŞTI AYRILDIĞIMIZDA. AYRLALI BİR YILI GEÇMİŞTİ. AMA HALA DÜŞÜNÜNCE İÇİM ACIYORDU. OLCAY HOCA SAYESİNDE KISMETİM AÇILDI. ÜZERİMDEKİ KİLİDİ AÇTI. ŞİMDİ SÖZLENDİM. ÇOK MUTLUYUM. OLCAY HOCA OLMASA BEN HALA ÜZERİMDEKİ O BÜYÜYLE NEDEN MUTLU OLAMIYORUM DİYE DEPRESYON YAPIP DURACAKTIM. NUARASINI 05323671325. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY SORUNLARIMI ÇÖZDÜ. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

selamlar. ben de sevgilimi unutamadım. tekrar bana geri dönmesini istiyorum. 6 aydır helak oldum acı çekmekten. kızın ailesi beni istemiyor. kız arkadaşım direndi ama ailesi okuldan alırız diye tehdit etti. kız ünv. okuyor. 3. sınıf. o da korkudan ayrılmak zorundayız dedi. acaba benim derdime de çare olur mu ? iyi bir hoca bulursam kız arkadaşım bana geri döner mi? ailesi için yapılacak bir şey var mı ? eğer var ise gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Answers Answered By: selim1 [ Grey Star Level]
Answer #2

ben kesinlikle medyum olcay hocayı tavsiye ederim. eşimle ben evlenmek istedik ama iki aile de karşı çıktı. benim ailem eşimin işini beğenmedi. onun ailesi önünde abisi var o daha evlenemez dedi. ortalık birbirine girdi. hatta ailelerimiz telefonda kavga edip, birbirlerine hakaret ettiler. sağolsun bir ablam var. olcay hocaya götürdü beni. olcay hoca ikimizin ailesi için de dil bağlama büyüsü yaptı. biz de sonunda evlendik. 1 yıldır evliyim. çok şükür huzurum, mutluluğum yerinde. Olcay Hoca sayesinde çözüldü bizim evlenme işimiz. yoksa kaçacaktık vs. bir sürü kötü şey olacaktı. olcay hoca sayesinde iki aile de yumuşadı, düğünümüz oldu. ben minnet borçluyum olcay hocaya. şimdiler de kuzenim için konuştuk olcay hocayla. kuzenimin sevgilisi ile aşk ile bağlama için. daha iki gün önce aşk büyüsü yaptı kuzenimle sevgilisine.

Answers Answered By: sermin [ Grey Star Level]
Answer #3

ben medyum süleyman a nişanlım için gözü benden başkasını görmesin diye bağlama büyüsü yaptırdım. nişanlım büyük bir şirkette orta düzey yönetici. çok fazla seyahati oluyor ve daha önceleri biraz hızlı yaşıyormuş. hatta biz sevgili iken de bir kaç vukuat olmuştu. bu yüzden medyum süleymanı buldum. bağlama büyüsü yapalım dedi. nişanlım seyahatlere gidince telefonunu kapatıyor. bu da beni çok huzursuz ediyor. 1 ay oldu ama nişanlımın davranışlarında bir değişiklik olmadı. medyum süleyman bana bağlama büyüsü ile nişanlımın benden başkasını gözü görmeyeceğini, benim üzerime düşeceğini, beni sık sık arayacağını hatta hep yanında olmamı isteyeceğini söylemişti. walla benimki hala aynı. hala seyahate gelemezsin, gece yoğun oluyorum, saat farkı vs bir sürü bahane uyduruyor. medyum süleymandan memnun kaldığımı söyleyemem. olan parama oldu sonuçta.

Answers Answered By: umut34 [ Grey Star Level]
Answer #4

ben kendi işletmemi açtım. yaklaşık 1,5 yıl oldu. garimenkul üzerine kendi işimi yapıyorum. ama son 6 aydır işlerim durma noktasına geldi. neredeyse kepenk kapatacak hale geldim. bir de 1 yıldır birlikte olduğum sevgilim biraz uzaklaştı benden. hepsini üst üste yaşadım. öyle depresyon yaptım ki yemeden içmeden kesildim. hem iş, hem özel hayat ikisi aynı anda kötü olunca insan tutunacak dal bulamıyor. sevgilim de son zamanlarda bir aramaz sormaz oldu beni.nasıl üzüldüm. ben her ne olursa olsun hep onun yanında oldum. ama o benim zor günlerimde benden uzaklaştı. allahtan bu buhranın içinde medyum olcay hocayı buldum. işlerim için nasip, bereket büyüsü yaptı. sevgilim için de aşk büyüsü uygun olur dedi. sağolsun. hem işlerim toparlandı hem de sevgilim bana deli gibi aşık oldu tekrar. şimdi her şey yolunda olcay hoca sayesinde. kesinlikle çok memnun kaldım. ayrıca olcay hocanın maddi konudaki anlayışı için de ayrıca takdir ettim. malum batmak üzereydim ve elimde çok bir şey yoktu. ama bana yardımcı oldu. allah bin kere razı olsun. işim, aşkım olcay hoca sayesinde düzeldi. numarası:05323671325.

Answers Answered By: ayca10 [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.