Kişiye özel İşlemim Olumsuz

Ben Olcay Beye hem vefk hemde kişiye özel yaptırdım.Vefkte biraz kıpırdanmalar oldu.hiç aramayan adam arayıp görüşmek istedi mesela..Görüşme esnasında benim hatalı bir konuşmamdan dolayı kavga ettik.Durumu Olcay beye anlattım bana çok kızdı.Ben olsam bende kavga ederdim seninle dedi.Zincir kopmuş,üzerine gitmemeliydin oğlanın dedi.Sonra işlemi tekrarlayacağız dedi.O sırada bir arkadaşımın tavsiyesiyle Olcay bye kişiye özele yapalım vekften vazgeçiyorum dedim.O da tmm dedi.Kişiye özel işlemin uygulamalarını çok zor tamamaladım.hep önüme bir engel çıktı.Artık Allah bu işlemi yapmamaı istemiyor galiba diye düşünmeye başlamıştım.Ama neyseki uyguamaları bitirdim.Olcay by bakım yaptı.Etkilenme başlamış 10 gn de sonuç almamız lazım dedi.Ancak hiçbir sonuç almadım.Ancak Olcay by çok destek oldu.Kişiye özel işlemimde uygulamalar istem dışı nedenlerden dolayı bozulmasına rağmen Olcay by her defasında bana işlemi tekrarladı.ancak sonuç almadım.Şimdi papazı düşünüyorum ancak etki edermi bilemiyorum.Çünkü aradan 3 yıl geçti ayrıca papaz büyü olduğu için korkuyorum açıkcası,vebali büyük nede olsa.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

miracle
Bu makale miracle tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 702 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
13 Hayır

“Kişiye özel İşlemim Olumsuz” için 12 yorum var.

 1. merhaba
  Bende vefk yaptırdım 2015 temmuzda sevgilim geri döndü dönmesine ama eskisi gibi değildi yani ilişkinin ilk zamanlarındaki gibi güzel tatlı sözler söylemiyordu daha ilgisizdi ama beraberdik.
  Bu arada işlemi Olcay hoca ile yaptık.
  Neyse geçen ay ilişkimizi güçlendirmek ve bana evlenme teklif etmesi için Olcay hoca ile yeniden görüştüm, ertesi gün ise sevgilim benden sudan sebeple ayrıldı, şu an ikinci vefki tekrar geri dönmesi ve evlilik için yapıyorum Olcay hocaya bütün süreci anlatıyorum tabi bu arada.
  Fakat ikinci vefkten o kadar umutsuzum ki Olcay hocam ise sabırlı olun diyor.

 2. [email protected]:arkadaşlar ben ilk defa cmtesi Hoca ile iletişime ge tim papaz için. Butterfly durumumuz aynı 🙁 tüm yorumlarını okudum sitede. Herkese çok güzel moral veriyorsun bunun içinde ayrı teşekkür etmek istedim sana. Bu sabah hocam bana mesaj atmış “işlemine başladım” diye. Ben ilk mailime kısaca olup bitenleri yazmıştım ve fotoğraflar doğum tarihlerini hocama göndermiştim. Bu bilgiler yeterli mi ki ilk etapta? Hoca çok kısa kısa mesajlar yazıyor. Açıkçası ben daha fazla detay bekliyorum ama yanlış birşey yazıp onu kızdırmaktan da korkuyorum. Bana biraz bilgi vermeniz mümkün mü acaba?

 3. soundof arkadaş,

  KÖ işlemlerde her şey bittikten 10 gün sonra final bakımı oluyor diyorlar..Soğumaya başlaman normal bir psikoz vakıa..Bende sen gibi oluyorum bir an aklımdan çıkmıyor, özlüyorum seviyorum sonra ağlıyorum beni ne duruma soktun diye..Tabi kolay değil ki doğal yollardan olmayan bir sevgi elde etmeye çalışıyoruz..Dönmesini istiyoruz bir sürü çaba uykusuzluk..Kişilik çatışmaları, yaşıyoruz yani bende durum öyle..

  Birde KÖ de her gece okuma yok sanırım gün aşırı yada hoca söyledikçe, bu sebeple papaz çok zor..her gece yarısından sonra saatlerce okumalar var haa pişman mıyım asla !! emeksiz ekmek yok…Şunu herkes şöyle bilsin bence ” Kimse kimsenin hayatına kafasında cam kırıkları ile girmeyecek ” yoksa birleşmekte Allahın emri ayrılmakta..Fakat kimsenin duyguları ile oynamaya kimsenin hakkı yok..!! Oynandığımız için hırçınlık yapıyoruz ve de haklıyız bence..İnşallah herkes iyi sonuçlar alsın destek olalım arkadaşlar gelişmeleri ile yazın konularınızı

 4. soundof arkadaş,

  senin durumunda benim gibiymiş,seni çok iyi anlıyorum.duygularını çok çok iyi anlıyorum.ama şöyle düşün en azından evli değil sevdiğin.ne yapıp edip döner inşallah sana.benim durumum seninkinden daha beter.adam evli 3 yıldır.ben 6 yıldır onun için çabalıyorum.adam bekarkenden beri işlem yaptırıyorum.sonuç alamadığım gibi birde elden kaçırdım tamamen gitti,evlendi.benim sevdam çok büyüktü.ondan başkasını sevemiyorum.sosyal medyada eşiyle resimlerini gördükçe kahroldum.ancak onunki maddiyat evliliğiydi ve 3 yıl sonra kokmaya başladı işte.eşiyle artık huzursuz olduğunu ve sık sık tartıştığını öğrendim.papaz yaptırmayı düşündüm ve olcay by le konuştum durumu.ama hala içim rahat değil.sonuçta öyle yada böyle evli ve bir nikah var ortada.vebali büyük gerçekten ama sevdamda çok büyük kaldım iki arada bir derede ,Allahım bana doğru yolu göstersin tek dileğim bu..

 5. Butterfly bende eğer tutmazsa yapilacabilecek ne varsa Olcay hocaya yaptıracağım, papaz ya da cambar işlemini cok okudum sitede. Ikimizin durumu da ayni. Bir anda ayrılıp hemen beni sevebilecek mi tekrardan? Ben dönünce baskalarına bir daha bakmasın diye de yaptiricam. Hatta o adi Kadınla bile bisey yaptirabilirim. Yeter ki olsun.

 6. Soundof üzülme lütfen kendini bırakma hepsinin hayatında birileri var..çok üzüldüm sana ben inan bakk…Biz burda destek oluruz sana yaz hep..Üzülme perşembe pazar okumanı bitir bak diğer haftaya ayrılacaklar inan öyle oluyor herkesin..Biraz sabır işte..Ben de çok kötüyüm uykusuzluktan yığılıp..Bende çok zayıfladım papaz yapıyorum..Ama daha bende de bir tepki yok her an düşünmekten baş ağrısından çatlıyacam…Sadece bu işe konsantre olmuş durumdayım..Başka hiç bir sosyal hayatım kalmadı :((( insanlara zorla gülümsüyorum..

 7. bu tür işlemlerde düşünce sisteminiz çok önemli evet ama,düşüncemiz olumlu olsaydı zaten bu tr işlemlere gerek kalmazdı,olumlu şekilde düşünebilmek ve unu istikrarlı şekilde devam ettirebilmek çok zor,bunun içinde medyumun terapisi çok önemli oluyor,sabırlı ve sizi her defasında geri çevirmeden motive edecek bir medyum olmalı.

 8. butterfly, benim 2 işlemim kaldı perşembe ve pazar günleri yapacagım okumalar. Onları beraber gördükçe kahroluyorum.Bundan sonra nasıl eskisi gibi olabilecegiz hiç bilemiyorum. Cinsel olarakta beraberler. O kadından tamamen kurtulmak istiyorum.

 9. sOUNDOF ; YARISINDAYIM DERKEN KAÇINCI GÜNÜNDESİNN..GERÇİ KİŞİYE ÖZEL ÇOK ÇEŞİTLİ BİR İŞLEM..KİMİ 1 KERE OKUYO 14 GÜN OKUMUYOR..KİMİ HERGECE NEYE GÖRE SÖYLÜYORSUN..BAK KÖ LERDE GENELDE OKUDUĞUM KADARIYLA AYRILMA SÜRESİ KARŞIDAN İŞLEMLRİN TAMAMEN BİTİP, 9.10. GÜNLERİNDE OLUYOR MUŞ..PANİK YAPMA..DİYORLAR Kİ DÜŞÜNCE DE ETKİLİYOO..SENİ ANLIYORUM DÜŞÜNMEDEN OLMUYO İNSAN DAHA ÇOK DÜŞÜNÜYOR..VESVESE YAPIYOR

 10. Bende KÖ uygulamamım yarısındayım. Hala hayatında o kadın var ve sosyal medya da sürekli beraber fotografları var. Onları o şekilde gördükçe üzüntüden kahroluyorum. Henüz bir gelişme olmadı hayatımda. Zaten beni tüm hesaplarından engellemişti. Engeller kaldırılmadı. 2 Gun once ruyamda onu gordum. Yatakta yüzüstü uyuyordu. Sırtına dövme yaptırmıştı. Yeniydi kabukları belli oluyordu. Acaba bu bir olumlu işaret mi Allah tarafından? ya tutmazsa diyorum o kadar korkuyorum ki. En kısa zamanda bende mutlu netice almak istiyorum

 11. Olcay by varken başka medyuma güvenemiyorum açıkçası.işlem yaptıracaksam bu kişi yine Olcay By olur.Kendisi medyumdanda öte iyi bir spirtualisttir.

 12. medyum olarak en iyidi kerem bey. ne isterseniz anında yapıyor, üstelk parayıda pek göz önünde bulundurmadan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.