MEDYUM DOLUNAYDAN SONUÇ ALDIM

@Zanzi bar, senin yazdığını görünce bende yazmak istedim daha önce bende başımdan geçenleri sitede yazmıştım hatta medyum dolunay hakkında olumsuz kafamda oluşan fikirleride yazmıştım ne varki yanıldım, dolunay beye ulaşmak bazen zor oluyor bazı yerlerde de olumsuz yazılar yazılmış ama onların karalama amacı ile olabileceğini ya da senin dediğin gibi isimlerini kullanan bir başkası olabileceğini düşünüyorum.

Çok hacı hoca gezdim sonuç elde edemedim zaten burada da belirttim , eğer sonuç alamasaydım bu seferde her türlü çılgınlığı yapabilecek durumdaydım. benimde işlemim kısa sürdü hoca bakımlarla yönlendirdi dediğin gibi mucize gibi birden pat diye olmuyor yavaş yavaş oluyor İbrahim bey sağolsun o yardımı yapıyor kendini iyi hissetmenide sağlıyor mucize gibi bir durum benim için ama aramızdaki sorunlar çözüldü artık bende daha sakin bir insan olacağım aynı hataları tekrarlamayacağım .

medyum dolunayı tavsiye edebilirim bende, kendisinin numarası 0533 396 15 99 dır sitesi medyumdolunay.com dur başka İbrahimlerle karıştırmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yalniz prens
Bu makale yalniz prens tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 712 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.