Medyum Vasi

İsmim Furkan beni seven bir komşum bana sicim büyüsü yapmış Medyum Vasi ile o dönemde tanışma şansım oldu olayı size ayrıntısı ile anlatmak istiyorum, anlatayım ki saf insanlar bu tür sahtekar medyumlar tarafından nasıl kandırılıyor öğrenin. Oturduğum mahallede evimize 3 ev uzaklıkta olan bir komşumuz vardı kadın evli ve çocuk sahibi olmasına rağmen sürekli beni facede ve telefonda rahatsız ediyordu, ben bekarım ama ciddi düşündüğüm bir sevgilim var. Her neyse bu komşum işi öyle ilerletti ki korkusuzca beni tehdit bile etmeye başladı bunu sevgilime anlatıyordum tüm gelişmeleri. Sevgilim bana Medyum Vasi hocadan bahsetti git muska yazdır ya da üzerimde büyü varsa büyüyü bozdur diyordu.
Ama şu dikkatimi çekmeye başlamıştı o sıralarda bende kadından hoşlanıyordum git gide bunu sevgilim bile anlamaya başlamıştı. Sevgilim en son dedi bana sana kadın büyü yaptırdı Medyum Vasi görüşelim çare isteyelim dedi. Bende kabul ettim Medyum Vasi hocadan randevu istedik ve görüşmeye gittik, ne var ne yok her şey hakkında kendisine bilgi verdim, bana sicim büyüsü yapıldığını söyledi bu arada sicim büyüsü nedir diye merak edenler varsa sicim büyüsü hoşlandığınız biri için iplikle düğüm atarsınız 41 düğüm olmak üzere düğümleri atar iken karşı taraftaki kişinin ismini zikrederseniz ve o kişinin kapısının önüne koyarsınız gerek paspas altına yada başka şekilde o kişi o düğümlü olan ip yumağına bastığında kişi o kişiye bağlanır.
Durum böyle olunca Medyum Vasi büyüyü bozacağını söyledi ve benden büyük miktarda para aldı ve gönderdi bizi ama bende ya da o kadında değişiklik olmuyordu sonra birkaç eş dost akrabayla görüştüm sonra anladım ki Medyum Vasi tam bir düzenbaz sahtekarmış bu şekilde bir çok insanı kandırarak parasını almış ve yaptığı bir şey olmamasına rağmen halen insanlardan para toplamakta. Sakın Medyum Vasi ağına düşmeyin paranızın üstüne yatar ve yetmez gibi size küfür eder aşağılar.

Bir önceki yazımız olan Medyum Taher başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

safakbasak
Bu makale safakbasak tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 1546 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.