Medyum Yaşam

Sizlere uzun zaman önce yardım aldığım Medyum Yaşam alakalı bir konuyu anlatmak istiyorum. Her insanın yaşamı boyunca kesinlikle çare bulamadığı ya da kimseden yardım alamadığı bir takım sıkıntılar bulunmaktadır. Benimde başımda aynen böyle bir çaresiz olduğum bir sıkıntı vardı. Üzerimde ki sıkıntı ise tamamen büyü olduğu kesindi, ilk başlarda bunu herkesten sakladım ama en son en yakın arkadaşıma derdimi anlattım. Büyü olduğunu nereden anladığımı merak ettiyseniz kısaca açıklayayım, biz mütevazı ve gayet maddi durumu iyi olan bir aileyiz, eşin işinde gücünde, evlatlarımla okullarında üstün başarılı, çevremiz ve herkes çok iyi geçinen iyi ilişkileri olan bir aileyiz.
Ama nasıl olduysa tam bilmiyorum biranda eşimin işlerinde yavaşlamalar oldu, çocuklarım okulda başarısız olmaya başladı buradan artık ortaya çıkarttığım durum şuydu, birisi bize kesinlikle büyü yapmıştı. Derken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Yaşam hocaya ulaştım tüm sıkıntımı anlattım daha ilk konuşmamızda para peşinde koşan ucuz bir kişilik olmadığını anladım. Üzerimizde Papaz Büyüsü olduğu kesindi büyünün bozulması için Medyum Yaşam var olsun büyük katkı sağladı büyü bozuldu yaptığı işler sayesinde kurtulduk aile boyu huzura kavuştuk. Bana Medyum Yaşamı bana öneren arkadaşımda zaten daha önce sicim büyüsü için Medyum Yaşam ile görüşmüş ve oda aynı şekilde büyü bozma işi yaptırmış.
Burada unutmadan şunu da söylemek istiyorum arkadaşlar, her medyumum diyen kişi medyum değildir, nasıl her hocayım diyen hoca değilse, her medyumum diyende medyum değildir. Ama kendi görüşüm benim gözümde Medyum Yaşam gibisi yoktur olmayacaktır da, çünkü maddiyata önem vermiyor, her şeyden önce sıkıntınızın ne olduğunu öğrenmek için saatlerini size feda ediyor, eğer üzerinizdeki sıkıntıyı çözebilmiş ise hemen gereken işlemleri yapıyor ve sizi o sıkıntıdan kurtarana kadar uğraşıyor. İyi ki varsınız Medyum Yaşam hocam.

Bir önceki yazımız olan Medyum Varis başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

serdaronal
Bu makale serdaronal tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 552 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.