Medyum Yaşam Hakkında Bilgi Olan Varmı

Bizzat kendim yaşadığım bir olayı size aktarmak istiyorum, ismimi vermek istemiyorum ama yazdıklarımı okuduğunuzda Medyum Yaşam hakkında bir çok konuya açıklık getirmiş olacağım. Öncelikle Medyum Yaşam ile tanışmam 2 yıl öncesine dayanmaktadır, üzerimde büyü var ve birden yolumu kaybettim, çok iyi işim, gücüm, çevrem, ailem olmasına rağmen nasıl olduysa birdenbire büyük bir boşluğa düştüm ve adeta kim olduğumu, nerede olduğumu, kimlerle olduğumu anlayamaz duruma geldim. Yılda belki de 2 defa içtiğim alkolü her gün içmeye başladım, gece hayatım başladı, çok büyük günahlar işlemeye başladım, Allah kimseye böyle bir benlik vermesin. Böyle kendini kaybetmiş durumdayken başta eşim olmak üzere annem, babam ve kardeşlerim bana ne olduğunu çözmeye çalıştılar. Sonra bir yakınım üzerimde büyü olabileceğini söyledi ve bana daha önce kimse ile sıkıntı yaşadım mı onu sordu, aslında evet yaşamıştım internet üzerinde bir bayanla kısa süreli flört etmiş ve görüşmüştüm birçok defa. Bana Medyum Yaşam hoca bu işe çare bulur dendi ve görüşme talep ettim durumu anlattım, o flört yaşadığım bayanın bana sevgiliyi geri getirme büyüsü yapmış olabileceğini söyledi ya da papaz büyüsü yaptırmış olabileceğini söyledi.
Bunu duyduktan sonra çok şaşırdım ama hemen Medyum Yaşam hocaya ne lazımsa yapmasını söyledim benden birtakım hediyelik ürünler istedi örneğin son çıkan ve pahalı telefon, tablet filan bayağıda para tutan şeylerdi, hepsini aldım ve teslim ettim kısa sürede büyü bozma işi için ne lazımsa yapacağını söyledi. 1 hafta geçmeden gerçekten de büyü bozuldu eskisi gibi düzeldim işime gücüme aileme bakmaya başladım. Tam her şey yolunda giderken Medyum Yaşam beni aradı büyü bozuldu mu diye sordu evet hocam Allah razı olsun düzeldi her şey dedim. Eğer kalıcı olarak her aksiliğin bitmesini istersen dedi 2 bin tl daha ver bana yoksa yakında bu büyü yine olur. Korktum parayı ödedim, sonra öğrendim ki bu para avantadan alındı benden. Kısacası Medyum Yaşam işini çok iyi yapan biri ama paragözdür dikkat edin.

Bir önceki yazımız olan Medyum Şahmaran başlıklı makalemizde medyum şahmaran dolandırıcı, Medyum Şahmaran Kimdir ve medyum şahmaran şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

vispuyis
Bu makale vispuyis tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 836 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
9 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.