Arkadaşlar Tuzağa Dikkat

Selam millet ben Sevda. Hiçbir şeyin yolunda gitmediği ve dışarıdan fazlasıyla müdahale edildiği bir evliliğim vardı buna en büyük etken ise eşimin ailesinin alt katında, onların mahallesinde oturuyor olmamızdı. Kendimi hiçbir şekilde özgür hissedemiyordum, evimin düzeninden çocuğumu yetiştirme tarzıma kadar her şeyime eşimin ailesi tarafında karışılıyor bu durum bende kendimi yetersiz ve önemsiz sanmama neden oluyordu. Günler geçtikçe içinden çıkamadığım psikolojik sorunlar ortaya çıkmaya, kendi içime kapanık ve bunalımlı bir hal almaya başladım. Evliliğime zarar gelmemesi için bu durumdan kendimizi bir an önce koparmaya karar verdim ve her zaman aklımın bir ucunda duran medyum, büyü gibi konulara yönelmeye başladım.

Yorumlara İnanmayın

Öncelikli problemim eşimin beni ciddiye almaması, bana anlayışla yaklaşmaması ve sorunlarımı dinlememesiydi. Bu sorunlarım hakkında birçok yazı okudum ve sonunda Medyum Ebrar adında birisi ile fazlasıyla ilgilendim. Onun hakkında yazılan yalan ama bir o kadar inandırıcı yorumlar benim tam anlamıyla yoldan çıkmamı sağladı diyebilirim.

Kendinizi Çaresiz Hissetmeyin

Arkadaşlar kendinizi ne kadar kaptırırsanız hata yapma olanağınız o kadar artıyor çünkü yazılanlar ve kurulan cümleler adeta zaaflarınızı, çaresizliğinizi harekete geçirip mantıklı kararlar vermenizi engelliyor. Randevu alıp bu dolandırıcıyı ziyaret ettiğimde bana sıradan bir arkadaşım gibi tavsiye verdiğini gördüm ve büyüsüne güvenip kendi hareketlerimi de değiştirip kendime güvenerek farklı tavırlar takınmıştım ancak işe yaramadığını görünce hem paramdan hem de kendim olmamdan ödün verdiğim ile ortada kaldım maalesef.

Bir önceki yazımız olan DÜRÜST MEDYUM ARIYORUM başlıklı makalemizde dürüst medyum, dürüst medyum arıyorum ve medyum olcay hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 342 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.