Köle etme büyüsü

Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz.

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti. Fe bi’sel karin. Ke ennehiim humrün müstenfîre-tün ferret min kasveretin. Ke ennehiim yevme yeravneha lem yelbesu. Fe hel tera lehüm min bakiye. Felemma ra-aha teh-tezzii ke enneha cannün vellâ büdbira. Ve lem yuakkib. Tah-sebühüm cemian ve kulubühüm şetta. Levittala’te aleyhim levelleyte minhüm. Firaren ve le miiliet ru’ba. Kale haza fırakıı beyni ve beyııeke. Fî kulubihim marazün fezadehii-mullahii maraza.

Fe enneha muharremetün aleyhim erbaine seneten yetihune fîl ardı. Ve le kad ahidna ilâ âdeme min kablü fe nesiye. Kezalike yensi keza mehabbeti keza. Se-yühzemiil cemu “Sevgilinin İsmi” ve “Senin İsmin” yiivelluned diibür. Belis saatü mevidü-hüm vessaatü edha ve emerrii. Yevme yefırrul meru min ahihi ve ebihi ve sahibetihi ve benihi. Yevmeizin yasdurun nasü eştata eştata eştata. Kezalike yeştet filan min filan.

Fecealnahiim ehadise ve mezzeknahüm külle mümezzikin. Ve elkayna beyne hümül adavete vel bağzae beynehi’ıma filan ve filan. Femahavna ayetel leyli ve cealna ayeten nehari mubsiraten. Kezalike yümhillahü mehabbeti filan inin kalbi filan velâ yeteanikan velâ yettefikan velâ yectemian velâ yeltekiyan hatta yelicel cemelü fi semmil hiyat. Ke ennehüm a’cazü nahlün haviye. Fe hel tera lehüm min bakiye.

Bir önceki yazımız olan Muskayı Bozmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Genel Yazar: [12 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Kole etme duasini kac kere okuyacagiz ve nasil yapiliyor yazmisainizz

Ama

Answers Answered By: Hazal [ Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Kac defa okunacak bilmek istiyorum acilen cvp verirmisiniz

Answers Answered By: Songul [ Grey Star Level]
avatar
Answer #3

Ben 28 yaşında bir genç kadınım, 4 yılımı verdiğim ilişkim sonunda erkek arkadaşım tarafından terk edildim. Onun aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Çok özledim. Onu geri getirmek, yeniden başlamak için ne yapmam gerekiyorsa yapmaya hazırım.Denemediğim yol kalmadı. Ne kadar üfürükçü ve hoca varsa denedim diyebilirim. Sahtekar medyumlara binlerce lira kaptırdım. Para önemli değil, yeter ki sevgilim gelse. Ama bu dolandırıcı medyumlar hem paramı alıyor, hem de benimle dalga geçiyor, beni boş yere umutlandırıp oyalıyordu. Yine de biri dolandırdıktan sonra bir başkasına umut bağlıyor, kapı kapı geziyordum. Bir gün internetten güvenilir medyumlar, gerçek medyumlar diye aradım ve herkesin bir isimden bahsettiğini okudum. Neredeyse yüzlerce farklı yorum vardı ve çoğu Medyum Olcay Hoca’yı denediklerini, %100 memnun kaldıklarını, söylediği süreden bile önce dertlerine çare bulduklarını anlatıyordu. Aralarında benim gibi sahtekar medyumlar tarafından dolandırılıp, en sonunda Medyum Olcay ile karşılaşanlar da vardı. Hepsini okuduktan sonra kesin kararımı vermiştim. Medyum Olcay Hoca’yı aradım, derdimi anlattım. Yaptığı aşk büyüsü sayesinde sevgilim bana geri döndü. Hem de çok kısa sürede… Bana 21 gün sabretmemi söylemişti ama 15 gün bile sürmedi. Medyum Olcay Hoca gerçekten mucize gibi bir adam, kendisinden Allah razı olsun, verdiğim paralar da ona helal-i hoş olsun.Hoca ile konuşmak isteyen kişiler bu telefon 0532 367 13 25 numarasından devamlı ulaşabilir

Answers Answered By: Zehra Şengünl [ Grey Star Level]
avatar
Answer #4

Sevgilimi geri gelsin istiyorum.Olcay Hoca işlemimi yaptı.
8 ay devam eden ilişkim sudan bir sebepten bitti.Ama sevgilimi çok seviyorum.Evet biraz hatalı davranmış olabilirim ama karşılığı çok ağır oldu.Bu kadarını haketmediğimi düşünüyorum.3 ay oldu ayrılalı.

Onun da beni çok sevdiğini biliyorum.Arkadaşlarım Olcay Hocadan bir çok konuda yardım aldı ve hepsi çözüldü.Piyasada çok sayıda, tek amacı para olan Medyumlukla ilgisi olmayan kişi var. Ben arkadaşlarımdan kendim de şahit olduğum onca olayı Olcay Hocanın çözdüğüne şahit oldum bizzat.Bu yüzden Olcay Hocaya sevgilimi geri kazanmak için aradım.Çok ilgili ve işinde çok ermiş bir Hoca Olcay Hoca.Bana bağlama işlemi yaptı.

Yaptıralı 15 gün oldu ve sevgilim dün gece beni aradı.Sadece seni hala çok seviyorum deyip kapattı.Olcay Hoca sayesinde sevgilim geri dönüyor.Hiç aramamıştı bugüne kadar.Çok mutlu oldum.İşlemin tam etkisi 21 günde çıkar demişti Olcay Hoca.

15.Günde olumlu etkisini gördüm. Yanılmadım işte.Olcay Hoca daha önce şahit olduğum onca olayı çözdüğü gibi,benim sorunumu da çözdü.Olcay Hoca yı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum isteyen kişiler 0532 367 13 25 numaralı telefondan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Answers Answered By: dogruyadogru [4 Grey Star Level]

Yorum Yazin