Köle etme büyüsü

Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz.

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti. Fe bi’sel karin. Ke ennehiim humrün müstenfîre-tün ferret min kasveretin. Ke ennehiim yevme yeravneha lem yelbesu. Fe hel tera lehüm min bakiye. Felemma ra-aha teh-tezzii ke enneha cannün vellâ büdbira. Ve lem yuakkib. Tah-sebühüm cemian ve kulubühüm şetta. Levittala’te aleyhim levelleyte minhüm. Firaren ve le miiliet ru’ba. Kale haza fırakıı beyni ve beyııeke. Fî kulubihim marazün fezadehii-mullahii maraza.

Fe enneha muharremetün aleyhim erbaine seneten yetihune fîl ardı. Ve le kad ahidna ilâ âdeme min kablü fe nesiye. Kezalike yensi keza mehabbeti keza. Se-yühzemiil cemu “Sevgilinin İsmi” ve “Senin İsmin” yiivelluned diibür. Belis saatü mevidü-hüm vessaatü edha ve emerrii. Yevme yefırrul meru min ahihi ve ebihi ve sahibetihi ve benihi. Yevmeizin yasdurun nasü eştata eştata eştata. Kezalike yeştet filan min filan.

Fecealnahiim ehadise ve mezzeknahüm külle mümezzikin. Ve elkayna beyne hümül adavete vel bağzae beynehi’ıma filan ve filan. Femahavna ayetel leyli ve cealna ayeten nehari mubsiraten. Kezalike yümhillahü mehabbeti filan inin kalbi filan velâ yeteanikan velâ yettefikan velâ yectemian velâ yeltekiyan hatta yelicel cemelü fi semmil hiyat. Ke ennehüm a’cazü nahlün haviye. Fe hel tera lehüm min bakiye.

Bir önceki yazımız olan BEDİRHAN HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ OLUMLU başlıklı makalemizde bedirhan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1209 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

“Köle etme büyüsü” için 18 yorum var.

 1. Eşimin bana kul köle olmasını çok istiyordum. Arkadaşım sayesinde, 0 555 171 85 40 numaralı telefonu aradım. Medyum Dolunay Hoca ile görüştüm. Bana bağlama büyüsü yaptı. Hemen sonuç aldım.

 2. Eve gelmek bilmeyen, kocanızı kendinize köle etmek istiyorsanız Medyum Dolunay Hoca dan büyü yaptırma desteği alabilirsiniz. Hemen 0555171 85 40 numaralı telefondan kendisine ulaşın.

 3. Kıskanç kaynanam yorulduğum için, Medyum Dolunay’dan kocamı köle etmek için büyü desteği aldım. Siz de tüm büyü işlemleri için hocamdan hızlıca yardım alabilirsiniz. 0 555 171 85 40 kendisinin telefonu…

 4. Köle etmek için büyü işlerimde yardım aldığım çok güvendiğim Medyum Dolunay ı herkese tavsiye etmek isterim. Ülkenin her yerinden randevu alabilirsiniz. Çekinmeden sizde derdinizi anlatabilirsiniz.

 5. Eşim çok çapkın medyum Dolunay Hoca 0 555 171 85 40 telefonunu aradım ve sonuçlardan çok memnun kaldım. Hocam kocamın bana köle olması için için büyü yaptı. İnanılmaz iyi sonuç aldım. Mutlaka siz de destek alın.

 6. Kaynanamın sözünden çıkmayan kocamın, Medyum Dolunay ın yaptığı kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua ile eve bağladım. Kocayı köle etme konusunda tüm vefk işlemlerinde inanılmaz bir isim. Gerçek medyum. Herkese tavsiye ederim.

 7. Nişanlımın bana sadık olması için köle etme büyüsü yaptırmak için Medyum Dolunay Hocamdan yardım aldım. Geçmişte büyü bozma işlemi için yardımını almıştım. Siz de sevdiğinizi bağlamak için 0 555 171 85 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz kendisine.

 8. Hayalimde hep bana bağlı bir kadın vardı. Karımı daha uysal yapan ise Medyum Dolunay Hoca oldu. Geçmişte farklı işlemler için kendisinden yardım almıştım ve memnun kalmıştım. Bu kez de sağ olsun hocamın sayesinde bana adeta köle oluyor.

 9. Merhaba ben sevgilim benden soğudu bana köle olmasını istiyorum bu duayı kackere okuyacağım

 10. Çok seviyorum ve sevdigini biliyorum ama son 6 aydır bir soğukluk var aramızda çevremdeki herkez ailem herkez ile tanstirmstim onu kim sorarsa iyi çok şükür diyorum kimseye açamıyorum Kalbimdeki acıyı diyemiyorum aramzda soğukluk var eskisi gibi değil yardım almak istiyorum Olcay hocamdan ama tek kuruş param yok yok İşte yok yok olmadığı için her gördüğüm duayı okuyorum ama aynı Olcay hoca ile konuşan birisi olursa yalvaririm bizden de soz etsin bizim için d3 dua isteyin ne olur allah rızası için

 11. Hocam sevgisidirler aramız bozuk onu kendime bağlanmak için bende bu duayı okudum daha önerecek bir dua varmı acaba hocam lütfen yardımcı olurmusunuz

 12. Detaylı bilgi alıp ödeme için telefonla aramamız mı gerekiyor?

 13. merhaba hocam benim islerim hepters gidoyor hic sans olmuyor sanki butun kapilar kapali bana bir yardim ciolurmusunuz allah askina

 14. Sevgilimi geri gelsin istiyorum.Olcay Hoca işlemimi yaptı.
  8 ay devam eden ilişkim sudan bir sebepten bitti.Ama sevgilimi çok seviyorum.Evet biraz hatalı davranmış olabilirim ama karşılığı çok ağır oldu.Bu kadarını haketmediğimi düşünüyorum.3 ay oldu ayrılalı.

  Onun da beni çok sevdiğini biliyorum.Arkadaşlarım Olcay Hocadan bir çok konuda yardım aldı ve hepsi çözüldü.Piyasada çok sayıda, tek amacı para olan Medyumlukla ilgisi olmayan kişi var. Ben arkadaşlarımdan kendim de şahit olduğum onca olayı Olcay Hocanın çözdüğüne şahit oldum bizzat.Bu yüzden Olcay Hocaya sevgilimi geri kazanmak için aradım.Çok ilgili ve işinde çok ermiş bir Hoca Olcay Hoca.Bana bağlama işlemi yaptı.

  Yaptıralı 15 gün oldu ve sevgilim dün gece beni aradı.Sadece seni hala çok seviyorum deyip kapattı.Olcay Hoca sayesinde sevgilim geri dönüyor.Hiç aramamıştı bugüne kadar.Çok mutlu oldum.İşlemin tam etkisi 21 günde çıkar demişti Olcay Hoca.

  15.Günde olumlu etkisini gördüm. Yanılmadım işte.Olcay Hoca daha önce şahit olduğum onca olayı çözdüğü gibi,benim sorunumu da çözdü.Olcay Hoca yı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum isteyen kişiler 0532 367 13 25 numaralı telefondan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 15. Ben 30 yaşındayım. Kendimi bildim bileli şanssız bir insanımdır. Hani gökten altın yağsa, benim başıma taş denk gelir derer ya, aynen öyledir. Hiç bir işim rast gitmez. Ticarete el attım, iflas ettim. Uzun bir süre işsiz kaldım, sonra onun bunun yanında çalışmaya başladım. Bir gün arkadaşlar arasında bu konuyu dile getirdiğimde, bir arkadaşım bana üzerimde büyü ya da olumsuz enerji olabileceğini, tanıdığı iyi bir medyum olduğunu, bir görünmemi tavsiye etti. Benim de aklıma yattı, sonuçta daha fazla kaybedeceğim bir şey olamazdı. Medyum Olcay Hoca ile tanışmam o zamana denk gelir. Kendisine dertlerimi anlattığımda benim içimi ferahlatan şeyler söyledi, gerçekten uzun zamandır kendimi öyle iyi hissetmemiştim. Kaderimi Medyum Olcay Hoca’nın ellerine bıraktım. Bana verdiği okumaları günü gününe yerine getirdim, söylediği her şeyi yaptım. Hocam da bana yazdığı vefkleri gönderdi ve üzerimde taşımamı söyledi. O günden beri hayatım olumlu yönde %100 değişti. Birbiri ardına güzel haberler almaya başladım, işlerim rast gitti.

  Hoca’ma danışarak rızkımı çıkarmak için tekrar ticarete atılmaya karar verdim. Hocam dükkanı açtığım gün bana bir vefk daha yolladı ve yüksek bir yere asmamı istedi. Bir de yine okunacak duaları, ayetleri bana söyledi. İnanın o günden beri dükkanımdan müşteri eksik olmuyor. İşler çok iyi, Allah’a şükür çok iyi kazanıyorum. Medyum Olcay Hoca sanki benim kariyer koçum oldu, yaşam danışmanım oldu. Şimdi adım bile atmadan önce Medyum Olcay Hoca’ma danışıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, ellerinden öperim. Soran herkese bu hikayeyi anlatıyorum, belki 10-20 kişiyi kendi ellerimle ona yönlendirdim.

 16. Ben 28 yaşında bir genç kadınım, 4 yılımı verdiğim ilişkim sonunda erkek arkadaşım tarafından terk edildim. Onun aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Çok özledim. Onu geri getirmek, yeniden başlamak için ne yapmam gerekiyorsa yapmaya hazırım.Denemediğim yol kalmadı. Ne kadar üfürükçü ve hoca varsa denedim diyebilirim. Sahtekar medyumlara binlerce lira kaptırdım. Para önemli değil, yeter ki sevgilim gelse. Ama bu dolandırıcı medyumlar hem paramı alıyor, hem de benimle dalga geçiyor, beni boş yere umutlandırıp oyalıyordu. Yine de biri dolandırdıktan sonra bir başkasına umut bağlıyor, kapı kapı geziyordum. Bir gün internetten güvenilir medyumlar, gerçek medyumlar diye aradım ve herkesin bir isimden bahsettiğini okudum. Neredeyse yüzlerce farklı yorum vardı ve çoğu Medyum Olcay Hoca’yı denediklerini, %100 memnun kaldıklarını, söylediği süreden bile önce dertlerine çare bulduklarını anlatıyordu. Aralarında benim gibi sahtekar medyumlar tarafından dolandırılıp, en sonunda Medyum Olcay ile karşılaşanlar da vardı. Hepsini okuduktan sonra kesin kararımı vermiştim. Medyum Olcay Hoca’yı aradım, derdimi anlattım. Yaptığı aşk büyüsü sayesinde sevgilim bana geri döndü. Hem de çok kısa sürede… Bana 21 gün sabretmemi söylemişti ama 15 gün bile sürmedi. Medyum Olcay Hoca gerçekten mucize gibi bir adam, kendisinden Allah razı olsun, verdiğim paralar da ona helal-i hoş olsun.Hoca ile konuşmak isteyen kişiler bu telefon 0532 367 13 25 numarasından devamlı ulaşabilir

 17. Kole etme duasini kac kere okuyacagiz ve nasil yapiliyor yazmisainizz

  Ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.