reklam3
reklam3

Evlilik Büyüsü Yaptıranların Yorumları

İki seneden fazladır bir ilişkim vardı ve ben artık evlenmek istiyordum ama o çeşitli bahaneler üreterek bir türlü evliliğe yanaşmıyordu. Beni oyaladığını veya faydalandığını düşünmek istemiyordum çünkü onu çok seviyordum. Epey zaman sabretti ama düzelen bir şey olmadı. Bu arada ailem de baskı yapmaya başlayınca onlara durumu izah ettim. Annem bir akrabamızdan duyduğu medyum Olcay ile görüşerek bu durumu düzeltebileceğimizi söyledi. Tabi ben önce bir araştırma yaptım ve evlilik büyüsü yaptıranların yorumları karşıma çıktı. Onlar da tıpkı annem gibi medyum Olcay isminden bahsediyordu. Bu kadar ünlü ve iyi biri olduğunu o zaman öğrendim.

Erkek Arkadaşım Evlenme Teklif Etti

Annemle gidip hemen kendisi ile görüştük ve evlenme büyüsü yaptırdık. Gerçekten de herkesin bu durumda ise yaptırması gerek. Bugüne kadar boşu boşuna acı çekmişim, sıkıntı çekmişim. Keşke daha önce tanısaydım medyum Olcay’ı ve daha önce yaptırsaydım bu büyüyü. Yine de hiçbir şey için geç kalmadığıma ayrıca seviniyorum. Siz de evlenmek istemeyen biriyle beraberseniz bu büyüyü kesinlikle tavsiye ederim.

Sorunları Kökten Yok Ediyor

Medyum Olcay her türlü sorunu kökten yok ediyor. Yani onunla tanıştıktan sonra anlayacağınız üzere kendisi her büyü alanında uzman ve neye ihtiyacınız olduğunu siz daha anlatmaya başladığınızda hemen teşhis ediyor. 0532 367 13 25kendisinin resmi numarasıdır ve buradan ulaşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.